r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zangi 3.6.6

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory

Zangi to komunikator internetowy przeznaczony na iPhone'y oraz iPady, który pozwala prowadzić rozmowy wideo w jakości HD i może być alternatywą np. dla Skype'a.

Galeria programu

Aby korzystać z aplikacji Zangi, najpierw należy podać swój numer telefonu, a następnie założyć konto, używając do tego celu adresu e-mail. Po wykonaniu tych formalności, możemy rozpocząć korzystanie z Zangi. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia wideo w jakości HD, a także prowadzić rozmowy głosowe także w jakości HD. Producent programu podkreśla, że wysoka jakość połączeń będzie utrzymana nawet wtedy, gdy znajdziemy się w sieci o słabej mocy, np. 2G. Zangi to także czat, w którym możemy rozmawiać ze znajomymi, wysyłać im zdjęcia, dane o naszej lokalizacji lub jedną z wielu opracowanych na potrzeby usługi komiksowych naklejek.

Według twórców Zangi, aplikacja jest tak zoptymalizowana, aby oszczędzać akumulator w smartfonie lub tablecie. Atutem Zangi ma być też wysoki poziom ochrony prywatności prowadzonej komunikacji, a to za sprawą szyfrowania 2048 RSA. Jeśli chcemy zadzwonić w sposób tradycyjny, na numer telefonu użytkownika spoza Zangi, również możemy skorzystać z tej możliwości, płacąc za każdą minutę połączenia. Cennik jest dostępny tutaj.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.