r   e   k   l   a   m   a
reklama

Zanim DC Universe Online trafi na PlayStation 4, gra zostanie znacznie ulepszona

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Popularne produkcje MMO, szczególnie te z dłuższą historią, zazwyczaj po latach dorabiają się w końcu usprawnionej szaty graficznej, a także pokaźnego pakietu ulepszeń. DC Universe Online, dostępna od 2011 roku na PC oraz PlayStation 3 gra z postaciami z komiksów znanego amerykańskiego wydawnictwa, szykuje się do ataku na PS4, powód więc był dobry, żeby ogólnie nieco technologicznie odświeżyć tytuł.

Popracowano nad wieloma elementami oprawy, z których od razu widoczne będą dokładniejsze tekstury na PC i PlayStation 4, choć również PS3 na tym zyska. Wiele lokacji zostanie ponadto przeprojektowanych wizualnie, żeby robiły lepsze wrażenie. Za tym wszystkim idą także poprawki w temacie rozgrywki, wprowadzone głównie z myślą o nowych i powracających graczach. Sporych rozmiarów łatka aktualizacyjna powinna pojawić się już na początku listopada.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic