Zapis wideo spotkania ze Stevem Ballmerem

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W serwisie TechNet Edge udostępniony został materiał wideo zawierający zapis spotkania Steve'a Ballmera z polską społecznością IT podczas jego czwartkowej wizyty.

Przypomnijmy, że Steve Ballmer, dyrektor wykonawczy Microsoft Corporation odwiedził Polskę w czwartek, 23 kwietnia. Była to już jego piąta wizyta w naszym kraju. Jednym z głównych punktów wizyty było spotkanie Ballmera z najaktywniejszymi przedstawicielami polskich społeczności IT w warszawskim hotelu Sheraton. Podczas spotkania Ballmer wygłosił krótką prezentację na temat kryzysu ekonomicznego i ogólnych kierunków rozwoju Microsoftu, a później odpowiadał na szereg pytań zaproszonych uczestników.

Bezpośrednio po spotkaniu opublikowaliśmy w vortalu fotorelację i kilka słów komentarza, a dzisiaj Microsoft na witrynie TechNet Edge udostępnił półgodzinny zapis wideo. Materiał przygotowano w wersji oryginalnej bez tłumaczenia. Warto też zobaczyć galerię Photosynth stworzonej na podstawie zdjęć ze spotkania.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję