Zapis z wczorajszego Keynote już dostępny

Strona główna Aktualności

O autorze

Apple udostępnia już na swoich stronach filmowy zapis wczorajszej prezentacji na konferencji Macworld Expo. W tym roku filmy udostępnione są nieco inaczej, niż zazwyczaj; ze strony firmy można pobrać playlistę z linkiem do dwóch strumieni i, w zależności od naszego odtwarzacza, pobrany zostanie film w formacie QuickTime lub MPEG-4.

Tegoroczna prezentacja była inna, niż poprzednie, z jeszcze jednego i o wiele bardziej oczywistego powodu. Jak pisaliśmy wczoraj, była to pierwsza taka prezentacja od 10 lat, która nie była poprowadzona przez CEO Firmy. Steve Jobs zrezygnował z udziału w wydarzeniu z powodów zdrowotnych (w pewnym momencie pojawiły się nawet plotki o jego śmierci - na szczęście fałszywe).

Zaszczyt bycia twarzą Apple przypadł w tym roku Philipowi W. Schillerowi, który obecnie zajmuje stanowisko starszego wicedyrektora działu marketingu światowego. Schiller jest członkiem zarządu Apple od 1997 roku, kiedy to on i Jobs wrócili do pracy w firmie. Przez cały ten czas pracowali razem i między innymi dzięki tej współpracy świat ujrzał najbardziej innowacyjne produkty Apple.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję