r   e   k   l   a   m   a
reklama

Zapowiedź czerwcowych biuletynów zabezpieczeń

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W najbliższy wtorek, 12 czerwca, Microsoft zamierza wydać sześć biuletynów zabezpieczeń. W związku z nową polityką korporacji w czwartek poprzedzający wydanie biuletynów ujawnianych jest teraz więcej informacji na ich temat. Wiadomo zatem, że cztery z nich oznaczone zostaną jako krytyczne. Pozostałe dwa biuletyny otrzymają status "ważny" oraz "umiarkowany". Poprawki będą dotyczyć systemu Windows, przeglądarki Internet Explorer, aplikacji Outlook Express i Windows Mail oraz pakietu Office (programu Visio). Wydanych zostanie także siedem aktualizacji niezwiązanych z bezpieczeństwem.

Już teraz zapraszamy do rejestracji na amerykański webcast poświęcony nowym biuletynom, który odbędzie się w środę o godzinie 20:00 czasu polskiego.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów