Zapowiedź kwietniowych biuletynów zabezpieczeń

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W najbliższy wtorek, 10 kwietnia, Microsoft planuje wydać pięć biuletynów zabezpieczeń. Cztery z nich przeznaczone będą dla systemu Windows. Ich najwyższy poziom wazności został określony jako Krytyczny. Piąty biuletyn będzie rozwiązywał problem w oprogramowaniu Content Management Server. Jego poziom wazności to również Krytyczny.

W tym miesiącu za pośrednictwem Microsoft Update i Windows Server Update Services (WSUS) wydane zostaną także cztery poprawki niezwiązane z bezpieczeństwem. Witryna Windows Update zaoferuje dwie z nich. Poza tym standardowo zaktualizowane zostanie Narzędzie Microsoft do usuwania złośliwego oprogramowania.

Zainteresowanym polecamy rejestrację na amerykański webcast poświęcony kwietniowym biuletynom, który odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 20:00 czasu polskiego.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie