r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zapowiedź następcy Visty

Strona główna Aktualności

Następca Windows XP, znany pod nazwą Vista, znajduje się aktualnie w trakcie testów, a już pojawiają się informację o następnym systemie z tej rodziny. Produkt, znany dotychczas jako Windows Blackcomb otrzymał nową nazwę - Windows Vienna (Wiedeń?). Wiadomość tą ogłosił na forum Channel 9, znany blogger Microsoftu, Robert Scoble.

Początkowe plany firmy Microsoft głosiły, że Blackcomb (Vienna) będzie rewolucyjnym następcą XP, jednak uległy one zmianie, premierę systemu odsunięto w czasie, a w zamian postanowiono wydać Vistę (wcześniej znaną jako Longhorn). Vista z założenia nie ma wprowadzać rewolucyjnych zmian w interfejsie użytkownika, zaś jej następca ma mieć zupełnie nowy, trójwymiarowy GUI, w którym postanowiono całkowicie zrezygnować z układu bazującego na menu Start. W zamian wprowadzone zostaną paski boczne (Sidebar), które mają pomóc efektywniej zarządzać uruchomionymi programami i używanymi dokumentami. Nie wiadomo jednak, które z tych planów uda się zrealizować, gdyż koncepcje firmy ciągle ewoluują. Prawdopodobnie więcej szczegółów zostanie ogłoszonych po wydaniu Visty.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.