r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zapowiedź sierpniowych biuletynów zabezpieczeń

Strona główna Aktualności

O autorze

W najbliższy wtorek (9 sierpnia) Microsoft planuje wydanie kolejnego zestawu biuletynów zabezpieczeń. W skład nowych aktualizacji zabezpieczeń wejdzie 6 poprawek opisanych w biuletynach bezpieczeństwa związanych z systemem Microsoft Windows.

Maksymalny poziom ważności tych poprawek określany jest jako krytyczny. Poprawki wymagają restartu komputera i będą wykrywalne przez narzędzie Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA). Tradycyjnie, razem z biuletynami uaktualnione zostanie narzędzie Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool, dostępne poprzez Windows Update, Microsoft Update, Windows Server Update Services i Centrum pobierania. Dodatkowo razem z biuletynami zabezpieczeń wydana zostanie jedna ważna poprawka dla Microsoft Windows nie związana z bezpieczeństwem, dostępna na Windows Update, Microsoft Update, Software Update Services oraz Windows Server Update Services.

Już teraz można zapisać się na webcast w języku angielskim poświęcony biuletynom zabezpieczeń, który odbędzie się w środę o godzinie 20:00. Polska wersja dostępna będzie następnego dnia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.