r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zapowiedź styczniowych biuletynów zabezpieczeń

Strona główna Aktualności

Poza dzisiejszym, wyjątkowym wydaniem biuletynu zabezpieczeń (dotyczącym usterki w WMF) w przyszły wtorek, w standardowym comiesięcznym cyklu, Microsoft planuje wydanie jeszcze dwóch biuletynów o znaczeniu krytycznym.

Pierwszy z nich ma dotyczyć systemów Windows, drugi - Exchange i Office. Obie aktualizacje mogą wymagać restartu, a razem z nimi pojawi się nowsza wersja Narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania, a także 3 inne poprawki o wysokim priorytecie, nie związane z bezpieczeństwem.

Więcej informacji o biuletynie MS06-001 można będzie znaleźć w dzisiejszym webcaście TechNet w języku angielskim o 20:00 czasu CET, zaś informacje o pozostałych biuletynach zostaną podane w środowym webcaście, na który można zarejestrować się już teraz.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.