reklama

Zapowiedź styczniowych biuletynów zabezpieczeń

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft w najbliższy wtorek planuje wydać dwa biuletyny zabezpieczeń. Jeden z nich będzie oznaczony jako krytyczny, a opisywana w nim luka występuje w systemie Windows i może pozwolić na zdalne wykonanie kodu. Drugi biuletyn będzie oznakowany jako ważny. Ma on dotyczyć usterki w systemie Windows mogącej doprowadzić do podniesienia uprawnień.

Razem z dwoma biuletynami Microsoft zamierza wydać pięć poprawek niezwiązanych z bezpieczeństwem. Poprawki pojawią się w witrynie Microsoft Update. Dwie z nich będą dotyczyły systemu Windows, pojawią się więc również w witrynie Windows Update. Zainteresowanym polecamy rejestrację na amerykański webcast poświęcony biuletynom, który odbędzie się jak zwykle w środę o godzinie 20:00 czasu polskiego.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić