Zapowiedź wersji 3.0 programu Zoom Player

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się przepremierowa, testowa wersja 3.0 Release Candidate 1 (RC1) programu Zoom Player.

Zoom Player to darmowy, rozbudowany odtwarzacz filmów DVD z możliwością odtwarzania plików video. Program pracuje w dwóch trybach. W pierwszym (Media Mode) pozwala na odtwarzenie plików audio i video a w drugim (DVD Mode) umożliwia odtwarzanie płyt DVD.

Program będzie występował teraz w dwóch odmianach Standard i Professional. W nowej wersji zmieniono przede wszystkim wygląd programu, usunięto wcześniejsze błędy oraz dodano szereg nowych funkcji m.in. wyświetlanie czasu odtwarzania plików w edytorze listy odtwarzania (playlist editor), nowe skróty klawiszowe do powiększania lub zmniejszania rozmiaru obrazu, wyświetlanie pozostałego czasu podczas odtwarzania, obsługę funkcji DVD Parental Control Levels i wiele innych. Pełną listę zmian (w języku angielskim) można zobaczyć tutaj.

Zoom Player Standard i Professional w wersji 3.0 RC1 można pobrać tutaj.

Tradycyjnie już, nie publikujemy tej wersji w dziale PROGRAMY naszego vortalu. Do momentu oficjalnej premiery ostatecznej wersji 3.0 można pobierać poprzednią 2.90 z PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzanie płyt DVD.

Przypominamy też, że program nie zawiera kodeków video MPEG-2 i audio AC3 niezbędnych do odtwarzania filmów DVD. Bezpłatne kodeki znajdują się w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia multimedialne. Można także wykorzystać kodeki MPEG-2 i AC3 zawarte w innych programach do odtwarzania DVD.

© dobreprogramy
s