r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zapowiedziano Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kolejna wielka przygodówka sprzed lat szykuje się do powrotu, na szczęście jednak nie za pośrednictwem Kickstartera. Jane Jensen, która w 1993 roku zaskoczyła cały świat mrocznym Gabriel Knight: Sins of the Fathers, w porozumieniu z Activision przygotowuje odświeżone wydanie gry z okazji 20 lat od jej debiutu na rynku. Projekt w przyszłym roku pojawi się w wersjach na PC (Windows, OS X) i urządzeniach z iOS, jak też Androidem.

Tytuł pozostanie przygodówką 2D, rozpikselowane lokacje oraz postacie czy scenki przerywnikowe zastąpione będą przygotowanymi w wysokiej rozdzielczości obiektami i tłami. Pojawi się kilka nowych zagadek, a także miejsc, ale tylko i wyłącznie po to, by grało się nam jeszcze lepiej. Ogólnie w historii zmian ma być jak najmniej. Niestety z powodów finansowych i praktycznych (Tim Curry ze względu na stan zdrowia odpada, pozostali aktorzy po latach nie brzmią już tak samo, a się cenią) dostaniemy zupełnie nowe udźwiękowienie. Za muzykę odpowiadał będzie jednak znów Robert Holmes.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.