reklama

Zapowiedziano Tropico 5

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Kalypso Media na przyszły rok zapowiada piątą już odsłonę swojej popularnej serii strategii Tropico. Marce wiodło się w przeszłości na tyle dobrze, że opłaca się robić kolejną grę na PC (Windows, OS X i Linux) oraz Xboksa 360. Za projekt odpowiada naturalnie Haemimont Games. Nie tylko znacznie rozbudowana zostanie rozgrywka, a oprawy graficznej nie poznamy, bo będzie przygotowana zupełnie od nowa, ale przede wszystkim pokierujemy losami całych dynastii. Poplanujemy na przestrzeni wieków.

Zaczniemy w czasach kolonialnych na Tropico, starając się prowadzić naród do chwały, a najważniejsze stanowiska obsadzić członkami swojej rodziny, pozostając cały czasy u władzy. Czeka nas dynamiczny rozwój w czasach spokoju, główkowanie, kiedy dosięgnie nas wojna i dbanie o spokój, gdy po kieszeni uderzy wielki kryzys. Mechanikę zabawy usprawniono oraz obiecuje się graczom wiele przydantych nowych opcji, do tego zaś dojdzie wciągający tryb multiplayer, również w formie współpracy.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama