r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zapowiedziano Tropico 5

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kalypso Media na przyszły rok zapowiada piątą już odsłonę swojej popularnej serii strategii Tropico. Marce wiodło się w przeszłości na tyle dobrze, że opłaca się robić kolejną grę na PC (Windows, OS X i Linux) oraz Xboksa 360. Za projekt odpowiada naturalnie Haemimont Games. Nie tylko znacznie rozbudowana zostanie rozgrywka, a oprawy graficznej nie poznamy, bo będzie przygotowana zupełnie od nowa, ale przede wszystkim pokierujemy losami całych dynastii. Poplanujemy na przestrzeni wieków.

Zaczniemy w czasach kolonialnych na Tropico, starając się prowadzić naród do chwały, a najważniejsze stanowiska obsadzić członkami swojej rodziny, pozostając cały czasy u władzy. Czeka nas dynamiczny rozwój w czasach spokoju, główkowanie, kiedy dosięgnie nas wojna i dbanie o spokój, gdy po kieszeni uderzy wielki kryzys. Mechanikę zabawy usprawniono oraz obiecuje się graczom wiele przydantych nowych opcji, do tego zaś dojdzie wciągający tryb multiplayer, również w formie współpracy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.