Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z HotZlotu 2012

Strona główna Aktualności

O autorze

Od ostatniego HotZlotu, czyli corocznego spotkania czytelników portalu dobreprogramy, upłynęło już kilka miesięcy. Intensywne prace na nową odsłoną dobrychprogramów i inne projekty (głównie Netfix), w które się zaangażowaliśmy, nie pozwoliły nam jednak dotąd opublikować relacji z tego spotkania. W myśl zasady lepiej późno, niż wcale przedstawiamy klip wideo, który — mamy nadzieję — z jednej strony przybliży klimat ostatniego HotZlotu wszystkim naszym czytelnikom, a z drugiej przypomni uczestnikom spotkania sympatycznie spędzony czas w środku lata. To oczywiście tylko zajawka tradycyjnego, oficjalnego podsumowania i fotorelacji, które opublikujemy niebawem. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia „nieco spóźnionej” wideorelacji ;)

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Przypomnijmy, że HotZlot 2012 odbył się w dniach 13-15 lipca 2012 r. w Zamku na Skale, położonym w sercu Kotliny Kłodzkiej, w pobliżu Lądka Zdroju. W spotkaniu wzięło udział 160 osób. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona została mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym. Uczestnicy HotZlotu mogli zapoznać się z nowinkami sprzętowymi od Intela i Samsunga, obejrzeć wystawę starych komputerów, były konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a także super niespodzianki od Microsoftu — olbrzymi balon, rozgrywki w siatkówkę oraz występ zespołu Mescalero. Udział w Zlocie był tradycyjnie praktycznie bezpłatny (pobieraliśmy jedynie 50 zł symbolicznej opłaty rejestracyjnej) gwarantując nie tylko noclegi i pełne wyżywienie, ale i cały szereg innych atrakcji — m.in. imprezę integracyjną przy grillu i piwie.

Głównymi partnerami HotZlotu 2012 byli: Intel, Microsoft i Samsung. Oficjalnymi partnerami Zlotu byli: GG, Magix, Opera Software, Panda Security i Transcend. Spotkanie wspierali ponadto: Belkin, Hama, IQ Publishing, Mophie, Sapphire i Techland.

© dobreprogramy

Komentarze