r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy na BlackBerry DevCon Europe 2012

Strona główna Aktualności

Na początku lutego w Amsterdamie odbędzie się konferencja BlackBerry DevCon Europe 2012. Dla naszych czytelników zainteresowanych udziałem mamy niespodziankę — 50% zniżki. Każdy uczestnik otrzyma też tablet BlackBerry PlayBook.

BlackBerry DevCon Europe 2012 to konferencja kierowana do deweloperów aplikacji. Zakres tematyczny spotkania jest bardzo szeroki, planowanych jest kilkadziesiąt sesji technicznych — ze szczegółową listą można zapoznać się już teraz. Gwoździem programu będzie prezentacja nowego systemu BlackBerry 10 (znanego do niedawna jako BBX) dla smartfonów i tabletów BlackBerry. Systemu, opartego o QNX, z którym producent — Research In Motion — oraz fani „jeżynki” wiążą wielkie nadzieje. Jeżeli zatem tworzycie aplikacje na urządzenia mobilne to niewątpliwie warto wybrać się na BlackBerry DevCon Europe 2012.

Konferencja odbędzie się w dniach 7-8 lutego 2012 r. Udział w spotkaniu jest płatny, dla naszych czytelników mamy jednak niespodziankę — kod promocyjny DBRM65 uprawniający do 50-procentowej zniżki. Dzięki temu, przy rejestracji do 23 grudnia, koszt udziału wyniesie jedynie 125 euro. Na dokładkę każdy uczestnik otrzyma tablet BlackBerry PlayBook o wartości 499 euro, a także będzie miał okazję odwiedzić jedno z najpiękniejszych miast Europy.

r   e   k   l   a   m   a

Kod jest ważny do 24 grudnia, warto się zatem pospieszyć.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.