r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy na Dni Informatyki AHE w Łodzi

Strona główna Aktualności

W dniach 4-5 czerwca 2009 odbędzie się druga edycja Dni Informatyki organizowanych przez kierunek Informatyka Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi (dawniej WSHE w Łodzi).

Podczas imprezy wystąpią specjaliści reprezentujący najważniejsze firmy na rynku IT - Microsoft, IBM i Cisco. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem Informatyka receptą na kryzys gospodarczy. Podczas konferencji odbędzie się seria wykładów i warsztatów m.in. na temat baz danych (SQL Server 2005 i IBM DB2i), certyfikacji Microsoft i Cisco, wirtualizacji, konsolidacji i efektywności energetycznej. Każdego dnia odbędą się warsztaty poświęcone takim tematom jak telefonia VoIP, budowie i konfiguracji sieci bezprzewodowych, nowościom w systemie Windows 7 itd. Na stronie organizatorów dostępny jest szczegółowy program spotkania.

Udział w konferencji jest bezpłatny - wstęp na wykłady jest wolny, zaś zgłoszenia na warsztaty należy kierować mailowo do Działu Promocji AHE w Łodzi. Szczegóły, adres mailowy oraz dokładną lokalizację konferencji znaleźć można na stronie głównej Dni Informatyki.

Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.