r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zaprojektuj oficjalną koszulkę Firefox 3

Strona główna Aktualności

Mozilla ogłosiła rozpoczęcie międzynarodowego konkursu na projekt koszulki Firefox 3. Konkurs jest skierowany zarówno do społeczności Mozilli, jak i wszystkich zainteresowanych.

Zwycięski projekt zostanie wybrany w drodze publicznego głosowania oraz zaprezentowany i sprzedany jako oficjalna, firmowa koszulka Firefox 3 (Firefox 3 T-Shirt) w sklepie Mozilla.

Autor najlepszego projektu, jak zaznaczają organizatorzy, zdobędzie światowe uznanie za zwycięską pracę oraz otrzyma nagrody - koszulkę Firefox 3 T-Shirt prezentującą jego zwycięski projekt oraz kupon do sklepu Amazon.com o wartości 250 dolarów. Autorzy projektów, którzy zajmą cztery kolejne miejsca również otrzymają zwycięskie koszulki Firefox 3 T-Shirt oraz kupony do sklepu Amazon.com o wartości 50 dolarów każdy.

Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące konkursu oraz przykładowe pomysły koncepcji koszulek są dostępne na stronie Spread Firefox, tam również dostępne jest logotypy oraz wytyczne dotyczące ich wykorzystania.

Termin nadsyłania prac mija w niedzielę, 16 marca o godzinie 20:59 naszego czasu. Dodatkowe informację są dostępne na stronie spreadfirefox.com/tcontest.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.