r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zaprojektuj swoją kuchnię za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

IKEA, świadowy potentat branży meblowej i wyposażenia wnętrz, rozpoczęła w Polsce nową promocję Tygodnie Kuchni w IKEA. Nie byłoby w tym być może nic interesującego gdyby nie fakt, że w ramach akcji udostępniany jest bezpłatny program, który pomoże zaprojektować wymarzoną kuchnię.

IKEA Kitchen Planner umożliwia zdefiniowanie kształtu i wymiarów pomieszczenia, umiejscowienie okien, drzwi itp. Następnie w prosty sposób możemy na powierzchnię 2D nanieść poszczególne szafki korzystając z bogatego katalogu zawartego w programie. Katalog jest przejrzyście podzielony tematycznie na różnego rodzaju szafki, każda z nich jest wyceniona i przedstawiana w formie uproszczonej bryły, a program umożliwia zdefiniowanie ich wyglądu. W każdej chwili możemy skorzystać z trójwymarowego podglądu, który pozwala zasymulować wygląd naszej przyszłej kuchni. Dostępny jest także kosztorys, w którym podane są ceny całej kuchni i poszczególnych jej elementów. Interfejs programu jest oczywiście po polsku, a co najważniejsze, jego obsługa nie sprawia najmniejszych trudności. Ze względu na prostotę obsługi i uniwersalność gorąco polecamy (nie tylko klientom IKEA ;-)

IKEA Kitchen Planner znajduje się w dziale Aranżacja wnętrz i ogrodów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.