r   e   k   l   a   m   a
reklama

Zaproponuj nową funkcję programu Ashampoo i wygraj Transformera T100

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Wraz z firmą Ashampoo, partnerem wspierającym tegoroczny HotZlot, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest ASUS Transformer T100. Udział mogą wziąć nie tylko HotZlotowicze, ale również wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu.

Firma Ashampoo znana jest przede wszystkim z programów Ashampoo WinOptimizer i Burning Studio, ale jej portfolio jest znacznie szersze i wciąż się rozwija. Aby wziąć udział w konkursie, należy zaproponować kierunek, w jakim ten proces może postępować. Na adres ashampoo@hotzlot.pl należy przysłać projekt nowej funkcji dla swojego ulubionego programu Ashampoo, a może nawet zaprojektować od podstaw program, którego w kolekcji tego producenta brakuje.

W projekcie należy zawrzeć sposób działania swojego pomysłu i uzasadnić przydatność proponowanej funkcji bądź narzędzia. Mile widziane będą projekty interfejsów, szczególnie w przypadku propozycji nowych programów. Projekty można przysyłać do końca lipca. W mailu koniecznie musi być umieszczony także nick użytkownika na dobrychprogramach.

Najlepsza propozycja zostanie wybrana przez jury złożone z osób z Ashampoo oraz Redakcji i nagrodzona Transformerem T100 w wersji z dyskiem twardym w stacji dokującej (T100TA-DK005H). Dodatkowo, każdy uczestnik HotZlotu, który zgłosi swoją propozycję, otrzyma licencję na jeden z programów Ashampoo. Po więcej szczegółów odsyłamy do pełnego regulaminu konkursu.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem