r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zaproponuj program

Strona główna Aktualności

Pomimo dużej liczby programów jakie są opisane w vortalu, zdajemy sobie sprawę, że możecie nie znaleźć akurat takiego jakiego poszukujecie albo odwrotnie - znacie i korzystacie z dobrego programu, który z kolei przez nas nie został opisany w vortalu.

Aby umożliwić prostą komunikację z redakcją w tych sprawach udostępniliśmy po prawej stronie vortalu, tuż pod rameczką NAJNOWSZE PROGRAMY, ikonkę ZAPROPONUJ PROGRAM. Pojawia się ona również na dole każdej z kategorii w dziale PROGRAMY.

Gorąco zachęcamy do wysyłania swoich propozycji. Zapewniamy, że postaramy się znaleźć i umieścić w vortalu poszukiwany Was program a wszystkie zaproponowane programy weźmiemy \"pod lupę\" i jeżeli okażą się interesujące umieścimy w vortalu.

Jeszcze nie skończyłem pisać a okazuje się, że mamy już pierwszą propozycję :-) - czytelnik o nicku M@ster zaproponował nam pierwszy program - dziękujemy!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.