r   e   k   l   a   m   a
reklama

Zaproszenia na sprzedaż

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Wraz z rozpoczęciem programu beta produktu Windows Live Messenger - nowej wersji komunikatora Microsoft - informowaliśmy, że korporacja zmienia swoje podejście do wyboru beta-testerów i pozwoli im na rozsyłanie zaproszeń do rodziny i znajomych. Takie praktyki są znane chociażby z usługi Gmail. W efekcie wiele osób zaczęło publikować w Internecie swoje adresy e-mail tylko po to, aby ktoś gotowy pozbyć się jednego zaproszenia wybrał właśnie ich.

Niektórzy posunęli się jednak o krok dalej. W serwisie aukcyjnym eBay pojawiło się mnóstwo aukcji, których przedmiotem są właśnie zaproszenia do programu beta Windows Live Messenger. Ceny bywają różne, średnio jednak wystarczy około 10-20 dolarów, aby stać się posiadaczem zaproszenia. W zespole programistów Microsoft zajmujących się tworzeniem komunikatora już rozpoczęły się nieoficjalne zakłady, jaka będzie najwyższa cena za pewny wstęp do testów.

Wszystkich zainteresowanych uprzedzamy jednak - Windows Live Messenger zadziała wyłącznie w systemie Windows XP.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial