r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zapytaj Billa Gatesa

Strona główna Aktualności

Jak już informowaliśmy, na początku lutego Polskę odwiedzi Bill Gates. W planie wizyty jest spotkanie z przedstawicielami społeczności specjalistów IT, podczas którego redakcja portalu WSS.pl będzie miała okazję zadać mu pytania od czytelników - czekają także na Wasze propozycje!

Wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu mogą przy pomocy specjalnej podstrony przysłać swoje propozycje pytań do założyciela korporacji Microsoft. Redakcja czeka na nie do 28 stycznia, po czym wybierze najlepsze, najbardziej oryginalne czy po prostu najciekawsze z nich. Nie ma naturalnie gwarancji że uda się je zadać, ale szansa jest olbrzymia i niepowtarzalna. Liczymy na Waszą kreatywność, Bill udziela setek wywiadów rocznie i zaskoczenie go naprawdę dobrym pytaniem to prawdziwe wyzwanie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.