r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zarabiaj na Skype

Strona główna Aktualności

O autorze

Dostępna od niedawna nowa testowa wersja aplikacji Skype posiada ciekawą funkcję o nazwie Skype Prime, dzięki której możemy pobierać od innych opłaty za rozmowę z nami. Jest to propozycja szczególnie ciekawa dla osób prowadzących pomoc techniczną lub udzielających porad online.

Aby móc skorzystać ze Skype Prime, obie strony rozmowy muszą posiadać najnowszą wersję Skype dla Windows (3.1). Możemy wtedy ustalić, czy opłaty za rozmowę będą pobierane jednorazowo za połączenie czy też za każdą minutę. Rozliczenia finansowe są dokonywane za pośrednictwem systemu PayPal (który tak jak Skype, należy do eBay), dzięki temu możemy łatwo zarządzać zyskami z rozmów.

Co ciekawe, Skype daje także możliwość zmiany rodzaju połączenia już w trakcie rozmowy, dzięki czemu klient może najpierw bezpłatnie zasięgnąć informacji, a w trakcie rozmowy zgodzić się na opłatę lub zrezygnować z usług.

Szczegółowe informacje o nowej usłudze Skype dostępne są w bazie wiedzy Skype. Najnowszą testową wersję Skype można pobrać ze strony producenta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.