Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w firmie

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

30 listopada w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji IT Security Management GigaCon. Tym razem udział w konferencji dla większości uczestników jest bezpłatny.

IT Security Management GigaCon to konferencja przeznaczona dla specjalistów IT, inżynierów sieciowych i osób zawodowo związanych z bezpieczeństwem informacji w firmach. Wśród tematów poruszanych na konferencji znajdą się między innymi normy i wytyczne w zarządzaniu bezpieczeństwem, projektowanie i ocena zabezpieczeń, bezpieczeństwo osobowe – czynnik ludzki, ciągłość działania i odzyskiwanie, zarządzanie tożsamością i kontrola dostępu, polityka bezpieczeństwa oraz rozwiązania techniczne (VPN, firewall, IDS, oprogramowanie antywirusowe). Więcej informacji można znaleźć w agendzie.

Udział w konferencji w tym roku jest bezpłatny. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do odmowy rejestracji uczestników będących przedstawicielami firm dostarczających rozwiązania informatyczne. Takie firmy zapraszane są do udziału jako partnerzy konferencji. Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące rejestracji dostępne są na stronie konferencji. Serwis dobreprogramy jest patronem medialnym tegorocznego IT Security Management Gigacon.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza