Zarządzanie oprogramowaniem Microsoft - bezpłatne seminaria

Strona główna Aktualności

O autorze

Polski oddział firmy Microsoft poinformował o rozpoczęciu serii bezpłatnych seminariów Zarządzanie oprogramowaniem Microsoft - bezpieczeństwo i produktywność, kierowanych do przedstawicieli firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Organizatorzy liczą na obecność około 1000 przedsiębiorców. Jak informują organizatorzy, akcja obejmuje zasięgiem największe miasta Polski (choć na liście nie wiedzieć czemu nie ma Wrocławia są natomiast Krosno, Radomsko i Tarnów ;-). W sumie zaplanowano 27 seminariów, które będą odbywać się od dzisiaj do końca miesiąca.

Szkolenia przygotowane są przez firmy Microsoft i Maxdata we współpracy z przedsiębiorstwami wyspecjalizowanymi w świadczeniu usług z zakresu audytu informatycznego i zarządzania oprogramowaniem. Celem cyklu seminariów jest zaprezentowanie firmom z sektora MSP możliwości jakie daje wdrożenie zarządzania oprogramowaniem w firmie, narzędzi do audytu oprogramowania, przedstawienie wybranych ważniejszych rozwiązań technologicznych budowanych na platformie Microsoft Office System, rodzajów programów licencyjnych w zależności od specyfiki i potrzeb przedsiębiorstwa.

Seminaria Microsoft to dla przedsiębiorców doskonała okazja by lepiej poznać te funkcjonalności naszego oprogramowania, które pomagają sprawniej zarządzać pracą w firmie. Dzięki uczestnictwu w tych spotkaniach szefowie małych i średnich firm mają możliwość znacznie polepszyć jakość pracy swoich pracowników, co przełoży się na wyższy poziom satysfakcji z używanego oprogramowania oraz większą wydajność - powiedział Tomasz Bochenek, Dyrektor Generalny polskiego oddziału Microsoft.

Więcej na ten temat oraz możliwość rejstracji znajduje się na specjalnej stronie informacyjnej

© dobreprogramy
s