r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zarządzanie oprogramowaniem Microsoft - bezpłatne seminaria

Strona główna Aktualności

Polski oddział firmy Microsoft poinformował o rozpoczęciu serii bezpłatnych seminariów Zarządzanie oprogramowaniem Microsoft - bezpieczeństwo i produktywność, kierowanych do przedstawicieli firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Organizatorzy liczą na obecność około 1000 przedsiębiorców. Jak informują organizatorzy, akcja obejmuje zasięgiem największe miasta Polski (choć na liście nie wiedzieć czemu nie ma Wrocławia są natomiast Krosno, Radomsko i Tarnów ;-). W sumie zaplanowano 27 seminariów, które będą odbywać się od dzisiaj do końca miesiąca.

Szkolenia przygotowane są przez firmy Microsoft i Maxdata we współpracy z przedsiębiorstwami wyspecjalizowanymi w świadczeniu usług z zakresu audytu informatycznego i zarządzania oprogramowaniem. Celem cyklu seminariów jest zaprezentowanie firmom z sektora MSP możliwości jakie daje wdrożenie zarządzania oprogramowaniem w firmie, narzędzi do audytu oprogramowania, przedstawienie wybranych ważniejszych rozwiązań technologicznych budowanych na platformie Microsoft Office System, rodzajów programów licencyjnych w zależności od specyfiki i potrzeb przedsiębiorstwa.

Seminaria Microsoft to dla przedsiębiorców doskonała okazja by lepiej poznać te funkcjonalności naszego oprogramowania, które pomagają sprawniej zarządzać pracą w firmie. Dzięki uczestnictwu w tych spotkaniach szefowie małych i średnich firm mają możliwość znacznie polepszyć jakość pracy swoich pracowników, co przełoży się na wyższy poziom satysfakcji z używanego oprogramowania oraz większą wydajność - powiedział Tomasz Bochenek, Dyrektor Generalny polskiego oddziału Microsoft.

Więcej na ten temat oraz możliwość rejstracji znajduje się na specjalnej stronie informacyjnej

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.