Zastosowanie Internetu w biznesie - szkolenia dla firm

Strona główna Aktualności

O autorze

Od 10 do 21 marca, w największych miastach Polski, odbywać się będzie cykl bezpłatnych szkoleń pod tytułem Zastosowanie Internetu w biznesie.

Szkolenia kierowane są do przedstawicieli firm, które chciałyby wykorzystać potencjał Internetu w swojej działalności gospodarczej ale nie posiadają wystarczającej wiedzy na ten temat. Agenda spotkań obejmuje z jednej strony zagadnienia podstawowe takie jak omówienie możliwości w zakresie prezentowania swojej oferty w Internecie, sposobów sprzedaży (e-sklep, aukcje Allegro, porównywarki cenowe) czy promocji (reklama bannerowa, pozycjonowanie stron, mailing). Z drugiej strony przedstawione zostanie jak jeszcze efektywniej wykorzystywać Internet w działalności biznesowej (płatności elektroniczne, e-faktury, podpis elektroniczny, wymiana danych z biurem rachunkowym, współpraca z Urzędem Skarbowym).

Uczestnicy szkoleń otrzymają szereg materiałów poszerzających tematy poruszane podczas prezentacji. Znajdą się wśród nich szczegółowe analizy, dane techniczne konkretnych rozwiązań, filmy interaktywne, a także podstawowe informacje pomocne osobom dopiero poznającym biznesowe możliwości Internetu. Ponadto zapis wideo jednego ze szkoleń będzie dostępny na łamach naszego vortalu.

Szkolenia odbędą się w dniach od 10 do 21 marca kolejno w Krakowie, Katowicach, Lublinie, Toruniu, Szczecinie, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i Rzeszowie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Wszelkie informacje można uzyskać na stronie informacyjnej.

Szkolenia organizowane są przez firmę Comarch wspólnie z Google Polska, a partnerami cyklu są Rzeczpospolita i vortal dobreprogramy.

© dobreprogramy