Zawsze chciałeś zostać dyktatorem? Ściągnij za darmo Tropico 3

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się kolejna możliwość poszerzenia swojej kolekcji gier komputerowych o uznany produkt, a w dodatku znowu zupełnie za darmo. W ramach akcji towarzyszącej wyprzedaży w sklepie Humble Bundle, w której to dostaliśmy też m.in. Warlock: Master of the Arcane, tym razem do pozyskania jest kod na Tropico 3, gdzie jako dyktator na tropikalnej wyspie zarządzać przyjdzie gospodarką. Trzeba się jednak pośpieszyć.

Promocja po raz kolejny ograniczona jest czasowo i zakończy się dzisiaj o godzinie 19:00. Procedura dodawania gry do biblioteki na Steam powinna być już niektórym znana. W odpowiednim okienku na witrynie sklepu trzeba zostawić swój adres email i wpisać tekst z obrazka (captcha). Aby nie zaśmiecać sobie skrzynki pocztowej warto odznaczyć opcję podsyłania materiałów reklamowych. Jest jeszcze możliwość otrzymania Tropico 3 w formie prezentu, gdybyśmy sami nie mieli chęci pobawić się w kierowanie narodem. Kod musi niemniej być zrealizowany do 6 października.

Na podany w polu adres przyjdzie link aktywacyjny, przekierowujący na specjalną stronę, gdzie należy jeszcze kliknąć znaczek Steam. To otworzy kolejne okno, w którym trzeba będzie zalogować się na swoje konto w cyfrowej platformie dystrybucji firmy Valve oraz zezwolić Humble Bundle na dodanie gry do kolekcji. Tytuł pojawi się na liście jako Tropico 3 - Steam Special Edition. To wydanie wzbogaca podstawową edycję o dwie dodatkowe mapy plus parę strojów dla wirtualnego alter ego gracza.

Produkcja pierwotnie ukazała się pod koniec 2009 roku i zebrała naprawdę pozytywne opinie. Jej popularność skłoniła twórców do wydania rozszerzenia Absolute Power, wzbogacającego grę. Wymagania systemowe projekt ma jak na obecną chwilę skromne. Wystarczy Windows XP, procesor 2,5 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 128 MB ze wsparciem dla Shader Model 3.0 plus 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

© dobreprogramy
s