Zaz 1.0.0

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zaz to dynamiczna gra logiczna wzbogacona dodatkowo o elementy zręcznościowe. Zadaniem gracza jest jak najszybsze wyeliminowanie wszystkich kul toczących się po zawiłych trasach tworzących swego rodzaju tory ciągnące się wzdłuż i w poprzek każdej z dostępnych plansz.

W trakcie rozgrywki należy umiejętnie przestawiać kolorowe bile względem siebie w taki sposób, aby utworzyć ciąg co najmniej trzech takich samych obok siebie. Wówczas bile znikają bezpowrotnie. Zdecydowanym utrudnieniem jest sposób w jaki poruszamy się po planszy, a mianowicie robimy to po określonej szynie, której kształt często uniemożliwia większość zaplanowanych przez nas ruchów. Należy pamiętać, aby wykonywać jak najmniej niecelnych strzałów, ponieważ przyspiesza to tempo gry zwiększając tym samym ryzyko popełnienia kolejnych błędów. Z czasem przybywa zarówno rodzajów bil jak i wszelkich zakrętasów przez co gra staje się trudniejsza, ale również i coraz bardziej ekscytująca.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!