Zbierający zużyty sprzęt 2018 9.01.16.3

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pod tą na pozór dziwną nazwą kryje się bardzo pomocny program dla wszystkich sklepów i firm, które z mocy ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z 29 lipca 2005 r. i wynikających z niej rozporządzeń, zobowiązane są przy sprzedaży nowego produktu do przyjmowania od klientów zużytego sprzętu elektronicznego (komputery, pralki, lodówki itp.) i przekazanie go następnie do zakładu przetwarzania odpadów.

Program umożliwia prowadzenie różnego rodzaju rejestrów (kontrahentów, definicji zużytego sprzętu, przyjęć sprzętu od osób fizycznych i firm, krt przekazania odpadów, wydań sprzętu do zakładu przetwarzania, dokumentów potwierdzających transport sprzętu), dowolnej liczby magazynów sprzętu, a także tworzenie kwartalnych sprawozdań dla Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.

Oprogramowanie przeznaczone jest zarówno dla pojedynczych sklepów i firm jak również sieci sklepów. Umożliwia eksport i import danych dzięki czemu możliwa jest wymiana danych pomiędzy centralą firmy, a jej poszczególnymi placówkami.

Uwaga!

  1. Program wymaga do poprawnej pracy zainstalowanych w systemie bilbliotek .NET Framework 2.0, które można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!