r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zbierający zużyty sprzęt 2017 8.5.2.2

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pod tą na pozór dziwną nazwą kryje się bardzo pomocny program dla wszystkich sklepów i firm, które z mocy ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z 29 lipca 2005 r. i wynikających z niej rozporządzeń, zobowiązane są przy sprzedaży nowego produktu do przyjmowania od klientów zużytego sprzętu elektronicznego (komputery, pralki, lodówki itp.) i przekazanie go następnie do zakładu przetwarzania odpadów.

Galeria programu

Program umożliwia prowadzenie różnego rodzaju rejestrów (kontrahentów, definicji zużytego sprzętu, przyjęć sprzętu od osób fizycznych i firm, krt przekazania odpadów, wydań sprzętu do zakładu przetwarzania, dokumentów potwierdzających transport sprzętu), dowolnej liczby magazynów sprzętu, a także tworzenie kwartalnych sprawozdań dla Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.

Oprogramowanie przeznaczone jest zarówno dla pojedynczych sklepów i firm jak również sieci sklepów. Umożliwia eksport i import danych dzięki czemu możliwa jest wymiana danych pomiędzy centralą firmy, a jej poszczególnymi placówkami.

Uwaga!

  1. Program wymaga do poprawnej pracy zainstalowanych w systemie bilbliotek .NET Framework 2.0, które można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #9 06.10.2015 21:33

Pomimo dość sporej liczby opcji program jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Niestety ma problemy z działaniem w Windows 10.

Azi   12 #8 14.02.2015 18:57

Nazbierało się ze 3 worki "elektrośmieci" przez ostatnie 3 lata - stare drukarki, skanery itp. (monitory wystawię osobno) - ktoś to przyjmie? Zaraz potestuję aplikację, dobry temat na co najmniej blog-a. Drobiazgów w postaci ze 30-tu płyt głównych nie liczę, drugie tyle worków :)

  #7 31.08.2011 07:48

@adklocem
Elektrośmieci.

sla17   7 #6 11.07.2011 17:29

Ciekawa nazwa, ale się trochę kupy nie trzyma :) I fajny numerek wersji, 1.1.1.1

  #5 29.07.2009 16:19

Moze by tak wszyscy ekolodzy przestali korzystać z z samochodów, internetu, wszelkiego sprzętu audiowizualnego i powrócili do epoki kamienia łupanego poniewaz także szkodzą żekomo chronionemu przez nich srodowisku.

  #4 07.06.2008 15:36

dzieki

  #3 06.02.2008 21:49

Przykładowy kod pocztowy i akurat trafiliscie w kod mojej miejscowosci (bynajmniej nie Wrocław ;) )

  #2 10.12.2007 15:03

Nazwa to nic, ale z mocy ustawy ten program powinien darmowy. A nie ja jako klient mam "tropic " firme ktora "z mocy ustawy" powinna przyjac zuzyty sprzet. Zaraz bedzie tak jak na poludniu europy - totalne wysypisko smieci. A to za sprawa jakigos chorego prawa. Kazdy sklep powinien przyjac moja zuzyta maszyne, i ja jaki i Pastwo nie mamy problemow z ekologja, a tak to freon i reszta chemicznego sz.....u lezy na ulicach albo w lasach.

  #1 24.02.2007 03:04

Skad te koszmarne nazwy polskich programów,czy nie mozna uzyc nieco fantazji i dać nazwę na modłę europejską,np.
Equipment assembling scraps, czy też :Ich habe file
alte schrot zu week shmeizen nach Polen

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.