r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zbiórka na Jamesa Ponda zamknięta, ale producenci myślą o kolejnej akcji

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Do końca zbiórki na Kickstarterze na nową grę z serii James Pond pozostał jeszcze ponad tydzień, ale producenci nie łudzili się jednak, że w tym czasie uzbierają przeszło 80 tysięcy funtów (do 100), by móc rozpocząć realizację projektu. Akcję postanowiono więc wcześniej przerwać. Martwić się niemniej nie ma na razie czym. Fani pokazali, że zainteresowanie rybim agentem jest i w niedalekiej przyszłości będą mogli go wesprzeć.

Odpowiedzialne za tytuł Gameware zdało sobie sprawę, iż nie było w pełni gotowe na zbiórkę z prawdziwego zdarzenia. Miłośnikom klasycznej platformówki obiecano wiele, a pokazano mało, co przełożyło się bezpośrednio na słaby wynik finansowy. Na pewno jednak Pond nie idzie na emeryturę. Ekipa popracuje nad sposobem zaprezentowania projektu, może dorzuci jakieś filmiki z prototypu i pełna nadziei spróbuje raz jeszcze.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.