Zbliża się ColdZlot 2016, zimowe spotkanie dla topowych blogerów i nie tylko

Strona główna Aktualności

O autorze

Na początku przyszłego roku odbędzie się trzeci ColdZlot, czyli zimowe spotkanie dla najlepszych blogerów piszących na łamach bloga dobrychprogramów. Podczas trzech dni Zlotu będziemy podsumowywać blogowe dokonania oraz wymieniać pomysły na rozwój portalu. W spotkaniu oprócz blogerów będą uczestniczyć także moderatorzy i współpracownicy portalu.

Przypomnijmy, że każdego miesiąca wybieramy najlepsze wpisy opublikowane na stronie głównej naszego bloga. Zabawa podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy to nominacje ze strony samych blogerów oraz aktywnych użytkowników. W ten sposób powstaje lista 10 najlepszych wpisów miesiąca. W drugim etapie do akcji wkracza redakcyjne jury. Spośród finalistów wybieramy najlepszych z najlepszych, czyli autorów pięciu najciekawszych wpisów danego miesiąca. Nagradzani są oni jedną z bardzo atrakcyjnych nagród (w tym miesiącu są to do wyboru: dysk SSD 512 GB firmy Plextor, dron Galaxy Visitor 6 PRO z kamerą, smartfon Microsoft Lumia 640 LTE, router WiFi ASUS RT-AC68U i komputer Intel Compute Stick STCK1A32WFC). Nagrody, w postaci naszych gadżetów, otrzymują także dwie osoby wylosowane z grona typujących.

Nagrody rzeczowe to jednak nie wszystko. Zwieńczeniem tych atrakcji będzie elitarne spotkanie o odrobinę przewrotnej nazwie ColdZlot, które odbędzie się w dniach 22-24 stycznia przyszłego roku. Zaprosimy najlepszych z najlepszych 2015 roku, aby we wspólnym gronie podsumować blogowe dokonania, wręczyć pamiątkowe dyplomy oraz przedyskutować pomysły na rozwój portalu. W programie spotkania nie zabraknie też miejsca na integrację. Całość będzie miała luźną, bardzo kameralną formułę i będzie okazją do dłuższej wymiany poglądów niż jest to możliwe podczas HotZlotu. Dlatego też ColdZlot celowo organizujemy bez udziału dodatkowych partnerów. Gwarantem wyjątkowej atmosfery będzie miejsce w którym się spotkamy – Bursztynowy Pałac na Pomorzu. To kameralny i niezwykle klimatyczny obiekt w którym spotkaliśmy się już poprzednim razem. Na uczestników czekać będzie staropolski „wikt i opierunek”, czyli noclegi w pałacowych komnatach, pełne wyżywienie, a także piwo i inne atrakcje.

Kameralny charakter determinować będzie liczbę uczestników. Zaproszenia otrzymają przede wszystkim, blogerzy, którzy zdobyli główne nagrody w blogowym konkursie. Jak dotąd na tej liście są: bachus, Berion, bravo, command-dos, cyryllo, Farkas, freyah, GBM, grajekk, januszek, Jusko, Kapral18, Kaworu, koksik202, kubut, macminik, MaXDemage, mikolaj_s, mordzio, okokok, Quest-88, Ryan, Shaki81, Szuri21 i wielkipiec. Ponadto zaproszenia otrzymają moderatorzy bloga i forum (DjLeo, Dimatheus, drobok, fiesta, rgabrysiak, roobal, Semtex i Spandaupol), współpracownicy redakcji (Pangrys, Scorpions.B), a także kilku blogerów i blogerek, którzy choć nie zdobyli głównego wyróżnienia to pozytywnie wybijają się na naszym blogu. Rzecz jasna, w spotkaniu będzie uczestniczyć także redakcja portalu (b.munro, Cebula, Coleslav, DanKar, Docent, eimi, Kristov_pl, Krogulec, Lisek, lukasz_em, narandill, szarameta, szaweł, TomekB, TomisH, Xyrcon). W sumie będzie to około 50-70 osób do których jeszcze dziś będziemy wysyłać zaproszenia.

Jeżeli nie ma Was na liście, a jesteście zainteresowani udziałem w takim spotkaniu — zapraszamy do współtworzenia bloga dobrychprogramów lub do podjęcia innych aktywności na łamach naszego portalu. Na ColdZlot co prawda już prawdopodobnie się nie dostaniecie, ale corocznie w wakacje organizujemy też HotZlot na który zapraszamy 200 najaktywniejszych czytelników :)

© dobreprogramy