r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zbliża się IV edycja Forum IT

Strona główna Aktualności

W Warszawie trwa właśnie Microsoft Technology Summit 2008, tymczasem już niebawem odbędzie się równie duża konferencja dla specjalistów IT organizowana przez IBM. Mowa tu oczywiście o Forum IT, które zaplanowane jest na 20 października.

W trakcie Forum IT odbędzie się 25 sesji podzielonych na 5 równoległych ścieżek: Spółka z Odpowiedzialną Obsługą - Sp. z o.o., Nowoczesne technologie - przełamywanie barier tradycyjnego myślenia, Komunikacja i praca grupowa, Nowe technologie w zarządzaniu informacjąBezpieczeństwo systemów informatycznych, które poprowadzą specjaliści z IBM i zaproszeni partnerzy. Warto zaznaczyć, że każdy z uczestników może dowolnie "migrować" pomiędzy ścieżkami i wybierać każdorazowo najbardziej interesującą go prezentację.

Forum IT to oczywiście nie tylko sesje techniczne ale także możliwość wymiany doświadczeń i dyskusji z innymi uczestnikami - w ubiegłorocznej, październikowej edycji, udział brało aż 700 osób. Podczas konferencji będzie można zapoznać się także z rozwiązaniami partnerów.

IV edycja Forum IT odbędzie się, tak jak poprzednia, w warszawskim hotelu Hilton. Od zainteresowanych udziałem w konferencji wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Co jednak ważne, w odróżnieniu MTS Microsoftu, udział w Forum IT jest całkowicie bezpłatny.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.