Zbliża się java4people 2011 w Szczecinie

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczęła się rejestracja na java4people 2011 — trzecią edycję konferencji o Javie i powiązanych z nią technologiach, która odbędzie się 16 kwietnia w Szczecinie.

W czasie tegorocznej konferencji wykłady będą odbywać się na dwóch równoległych ścieżkach. Wybór spośród równoległych wykładów należy oczywiście do uczestników — nie ma zdefiniowanych tematów ścieżek, a ich wspólnym motywem przewodnim jest oczywiście Java. W czasie wykładów będzie można posłuchać o technologiach Scala, Jython, Ruby/JRuby, Clojure, .Net, Vaadin Lift, Cucumber, Torquebox & CDI i JPA. Jednocześnie odbywać się będą warsztaty z Eclipse RCP, podczas których użytkownicy dowiedzą się na przykład jak stworzyć własną wtyczkę do popularnego IDE.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych — zarówno zaawansowanych użytkowników Javy jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologią. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Po konferencji odbędzie się impreza integracyjna, podczas której goście będą mieli dodatkową okazję do rozmowy z prelegentami. Ponadto każdy uczestnik otrzyma pełną, 4-miesięczną licencję na JRebel.

Konferencja organizowana jest przez Szczecińską Grupę Użytkowników Java oraz niezrzeszonych pasjonatów. Portal dobreprogramy objął spotkanie patronatem medialnym.

© dobreprogramy