Zbliża się kolejna edycja konferencji BIN GigaCon

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Software-Konferencje zaprasza na kolejną edycję BIN GigaCon - największej na polskim rynku konferencji poświęconej bezpieczeństwu i niezawodności systemów informatycznych.

BIN GigaCon to przegląd dostępnych na rynku środowisk i narzędzi niezbędnych do efektywnego zabezpieczania zasobów IT. Od lat największe w Polsce, kolejne edycje konferencji BIN GigaCon gromadzą specjalistów od budowania i zabezpieczania sieci, osoby odpowiedzialne za zakup rozwiązań IT i za ich bezpieczne funkcjonowanie w przedsiębiorstwach i instytucjach.

Podczas konferencji odbędzie się szereg sesji tematycznych, obejmujących między innymi tematy bezpieczeństwa informacji (także audyt i systemy kontroli włamań), szyfrowania sprzętowego i programowego, oraz systemy firewall, VPN i programy antywirusowe. Omawiane będą także tematy dotyczące sprzętu sieciowego, klastrów, pamięci masowych, archiwizacji i jego bezpieczeństwa.

Konferencja odbędzie się w Warszawie w dniach 10-11 września w hotelu Marriott przy Al. Jerozolimskie 65/79, a także po raz pierwszy we Wrocławiu, w hotelu Mercure Panorama przy placu Dominikańskim. Udział jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja.

Szczegóły na temat konferencji BIN GigaCon znaleźć można na stronie organizatorów.

© dobreprogramy