r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zbliża się konferencja ArtBuzz

Strona główna Aktualności

Dokładnie za 9 dni rozpoczyna się w Krakowie darmowa konferencja ArtBuzz poświęcona nowoczesnym technologiom internetowym. Uczestnicy dyskutować będą m.in. o grafice komputerowej, HTML5, a także nowoczesnej animacji.

Konferencja ArtBuzz to edukacyjne spotkania promujące dziedziny nauki, bezpośrednio związane z pojęciem mediów - informują organizatorzy. Najbliższa, pierwsza konferencja, będzie dotyczyła dwóch tematów, czyli technologii internetowych i grafiki komputerowej. Na stronie projektu od dzisiaj można obejrzeć klip wideo promujący spotkanie. Podczas wykładów poruszane będą takie tematy jak HTML5 i mikroformaty, techniki tworzenia nowoczesnych witryn internetowych, nowa architektura komponentów Adobe Flex 4, grafika komputerowa, kreacja cyfrowych roślin (L-Systemy w Houdinim) albo kreacje realistycznych postaci w Mudboksie. W sumie planowanych jest 8 wykładów prowadzonych przez naukowców, ale również reprezentantów mediów czy takich firm jak Adobe.

Udział w ArtBuzz jest bezpłatny - wystarczy zarejestrować się na stronie projektu. Wykłady będą miały miejsce w Centrum Nauczania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (ul. Reymonta 7). Pełen plan konferencji dostępny jest na stronie ArtBuzz.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.