r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zbliża się koniec wsparcia dla Firefoksa 2.x

Strona główna Aktualności

Za nieco ponad miesiąc zakończone zostanie wsparcie dla przeglądarki internetowej Firefox z gałęzi 2.x.

Przeważnie producent po wydaniu nowszej wersji oprogramowania wspiera starszą edycje jeszcze przez 6 miesięcy, tak jest i w tym przypadku - koniec pomocy technicznej dla Firefoksa 2.x przypada w połowie grudnia br. Oznacza to, że zaprzestane zostanie wydawanie jakichkolwiek aktualizacji i poprawek eliminujących wykryte błędy.

Być może okres ten zostanie przedłużony, z racji tego, że silnik Gecko 1.8 zastosowany m.in. w Firefoksie 2.x wbudowany jest także w inne produkty Mozilli - Thunderbirda 2, ale również SeaMonkey, Sunbird i Camino. Dlatego też zaprzestanie prac nad Gecko 1.8 może mieć o tyle poważne konsekwencje, że w momencie wykrycia jakiegoś błędu pozostanie on nieruszony w Thundebirdzie 2 do momentu wydanie trzeciej edycji tej aplikacji - czyli przez najbliższe kilka miesięcy.

Przeglądarkę Mozilla Firefox 2.0.0.17 i Mozilla Firefox 3.0.3 znaleźć można w naszym dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.