Zbliża się pierwszy ColdZlot!

Strona główna Aktualności

O autorze

Blog dobrychprogramów przeszedł niedawno prawdziwą rewolucję w zakresie wyłaniania i nagradzania najlepszych blogerów. Już niedługo dla najlepszych z najlepszych zorganizujemy pierwszy ColdZlot.

Przypomnijmy, że każdego miesiąca wybieramy najlepsze wpisy opublikowane na stronie głównej naszego bloga. Zabawa podzielona jest na 2 etapy. Pierwszy to nominacje ze strony samych blogerów oraz aktywnych użytkowników (trwa właśnie głosowanie na wpisy z grudnia). W ten sposób powstaje lista 10. najlepszych wpisów miesiąca. W drugim etapie do akcji wkracza redakcyjne jury. Spośród finalistów wybieramy najlepszych z najlepszych, czyli autorów trzech najciekawszych wpisów danego miesiąca. Nagradzani się oni jedną z bardzo atrakcyjnych nagród (w tym miesiącu są to do wyboru: konsola Sony PlayStation 3, tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0, smartfon Sony Xperia L, czytnik Kindle Paperwhite 2 lub zestaw Microsoft Kinect + gry). Autorzy kolejnych siedmiu otrzymują z kolei nagrody dodatkowe (kurtki, pendrive'y itp.). Analogiczne nagrody mają szansę zdobyć także typujący.

Nagrody rzeczowe to jednak nie wszystko. Zwieńczeniem tych atrakcji będzie elitarne spotkanie o odrobinę przewrotnej nazwie ColdZlot, które odbędzie się w dniach 18-20 stycznia. Zaprosimy najlepszych z najlepszych 2013 roku, aby we wspólnym gronie podsumować blogowe dokonania, wręczyć pamiątkowe dyplomy oraz przedyskutować pomysły na przyszłość. W programie spotkania nie zabraknie też miejsca na integrację. Całość będzie miała luźną, bardzo kameralną formułę i będzie okazją do dłuższej wymiany poglądów niż jest to możliwe podczas HotZlotu. Dlatego też ColdZlot celowo organizujemy bez udziału dodatkowych partnerów. Gwarantem wyjątkowej atmosfery będzie miejsce w którym się spotkamy – Zamek na Skale koło Lądka Zdroju z którym łączymy wyjątkowo ciepłe wspomnienia dwóch zorganizowanych tam HotZlotów. To miejsce z duszą, które urzeka magią zabytkowych wnętrz i sympatyczną obsługą. Na uczestników czekać będzie staropolski „wikt i opierunek”, czyli noclegi w zamkowych komnatach, pełne wyżywienie, a także piwo i inne atrakcje.

Kameralny charakter determinować będzie liczbę uczestników. Zaproszenia otrzymują przede wszystkim, blogerzy, którzy zdobyli główne nagrody w blogowym konkursie. Jak dotąd na tej liście są: bachus, cabis, command-dos, djDziadek, djfoxer, DjLeo, Druedain, GBM, GregKoval, lukasamd, macminik, mordzio, Obin, Quest-88 i wojtekadams. Do tego dojdą 3 osoby, które zwyciężą w grudniu. Zaprosimy także pozostałych moderatorów bloga (Shaki81, underface) oraz kilka osób, które co prawda głównych nagród nie zdobyły, ale z innych względów wybijają się w blogowej społeczności (gowain, lucas__, MaxDemage, Pangrys, Scorpions.B, Xanthia) — ta lista być może ulegnie jeszcze wydłużeniu w zależności od tego ile osób z głównej listy będzie mogło wziąć udział w spotkaniu. Oprócz tego w spotkaniu będzie uczestniczyć redakcja portalu (Cebula, DanKar, Docent, eagleeyetom, eimi, Kristov_pl, Krogulec, lisek, mWilQ, Szarameta, TomekB, tomick, TomisH, Xyrcon). W sumie będzie to około 40-45 osób do których właśnie zaczęliśmy wysyłać zaproszenia.

Jeżeli nie ma Was na liście, a jesteście zainteresowani udziałem w takim spotkaniu — zapraszamy do współtworzenia bloga czytelników lub do podjęcia innych aktywności na dobrychprogramach. Na ColdZlot co prawda już prawdopodobnie się nie dostaniecie, ale corocznie w wakacje organizujemy też HotZlot na który zapraszamy 200 najaktywniejszych czytelników :)

© dobreprogramy
s