r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zbliżają się IT Days 2008 we Wrocławiu

Strona główna Aktualności

Już za miesiąc odbędą się we Wrocławiu siódme Dni Technologii Informatycznych IT Days, organizowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów AIESEC.

Impreza gromadzi zarówno rozwijające się firmy, jak i międzynarodowe korporacje z branży IT, których przedstawiciele w ciągu 3 dni 22-24 kwietnia podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami Politechniki Wrocławskiej. IT Days warto odwiedzić z przynajmniej kilku powodów. Po pierwsze jest to sposób na poszerzenie wiedzy informatycznej i zapoznanie się z najnowszymi technologiami stosowanymi przez firmy z branży, po drugie firmy zaprezentują możliwości podjęcia u nich pracy czy praktyk podczas Targów Pracy IT, towarzyszących Dniom Technologii Informatycznych. Wszystkie wydarzenia odbędą się na terenie campusu Politechniki Wrocławskiej, w budynku D20.

W ubiegłym roku w konferencji uczestniczyły m.in. AMD, Hewlett-Packard, InsERT, Microsoft, Sun Microsystems, Sygnity czy Techland.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.