Zbliżają się IT Days 2009 we Wrocławiu

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za 10 dni rozpoczną się ósme Dni Technologii Informatycznych IT Days, organizowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów AIESEC na Politechnice Wrocławskiej.

Impreza gromadzi zarówno rozwijające się firmy, jak i międzynarodowe korporacje z branży IT, których przedstawiciele w ciągu 3 dni 21-23 kwietnia podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami Politechniki Wrocławskiej. IT Days warto odwiedzić z przynajmniej dwóch powodów. Po pierwsze jest to sposób na poszerzenie wiedzy informatycznej i zapoznanie się z najnowszymi technologiami stosowanymi przez firmy z branży, po drugie firmy zaprezentują możliwości podjęcia u nich pracy czy praktyk podczas Targów Pracy IT, towarzyszących Dniom Technologii Informatycznych. Wszystkie wydarzenia odbędą się na terenie campusu Politechniki Wrocławskiej, w budynku D20.

W tym roku w imprezie uczestniczą m.in. Nokia Siemens Networks, Accenture, Hicron, AMD, Volvo, QAD, Capgemini i ITeam. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym wydarzenia.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza