Zbliżają się IT Days 2009 we Wrocławiu

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za 10 dni rozpoczną się ósme Dni Technologii Informatycznych IT Days, organizowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów AIESEC na Politechnice Wrocławskiej.

Impreza gromadzi zarówno rozwijające się firmy, jak i międzynarodowe korporacje z branży IT, których przedstawiciele w ciągu 3 dni 21-23 kwietnia podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami Politechniki Wrocławskiej. IT Days warto odwiedzić z przynajmniej dwóch powodów. Po pierwsze jest to sposób na poszerzenie wiedzy informatycznej i zapoznanie się z najnowszymi technologiami stosowanymi przez firmy z branży, po drugie firmy zaprezentują możliwości podjęcia u nich pracy czy praktyk podczas Targów Pracy IT, towarzyszących Dniom Technologii Informatycznych. Wszystkie wydarzenia odbędą się na terenie campusu Politechniki Wrocławskiej, w budynku D20.

W tym roku w imprezie uczestniczą m.in. Nokia Siemens Networks, Accenture, Hicron, AMD, Volvo, QAD, Capgemini i ITeam. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym wydarzenia.

© dobreprogramy