Zeccer Zeccer 2.5.3

Strona główna Android Edukacja i nauka Programy dla uczniów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zeccer to aplikacja, stanowiąca jeden z kluczowych elementów usługi o tej samej nazwie, czyli stworzonego przez firmę z Wrocławia systemu Zeccer.pl.

Zeccer stworzono głównie z myślą o studentach, chcąc ułatwić im drukowanie materiałów na kolokwia, egzaminy lub wykłady. Wszystko odbywa się za darmo i w trzech prostych krokach. Po pierwsze, należy założyć konto na stronie internetowej Zeccer.pl, a do tego celu można użyć konta na Facebooku lub adresu e-mail. Następnie należy zainstalować aplikację mobilną i zalogować się w niej do swojego konta w usłudze. Później można przesyłać pliki do druku, a do wyboru mamy dwie opcje: przez stronę internetową lub przez smartfon. Następnie wystarczy znaleźć jedną z zeccerowych drukarek, podejść do niej i uruchomić drukowanie przesłanych wcześniej w chmurę dokumentów.

Aplikacja mobilna jest pomocna, bo oprócz przesyłania plików możemy też sprawdzić na mapie lokalizację najbliższej drukarki Zeccera (wraz z informacjami, czy do danego punktu druku jest kolejka innych chętnych), sprawdzić nasze zeccerowe konto, a także skorzystać z ofert promocyjnych (np. dołączyć do jednej z sieci komórkowych), aby dostać dodatkowe strony do wydruku za darmo. Program jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a opanowanie jego nawigacji zajmuje kilka chwil.

System działa m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Bydgoszczy, a pełną listę miast, w których swoje usługi świadczy Zeccer, znajdziecie na jego stronie internetowej. Drukowanie odbywa się za darmo, ale jest tu pewien haczyk. Na wydrukowanych plikach widoczne są bowiem logotypy reklamodawców firmy. Aby się ich pozbyć, można kupić pakiety Premium, które kosztują od ok. 3,5 zł do blisko 20 zł, a ich cena jest uzależniona od liczby stron i czasu ważności pakietu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!