r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zedge

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji

Zedge to niewielka i darmowa aplikacja, dzięki której szybko znajdziemy ciekawe dzwonki, sygnały powiadomień, gry, oraz tapety dla naszego urządzenia z Androidem. Aplikacja jest niejako katalogiem darmowych zasobów tego typu, w którym możemy szukać interesujących nas plików z podziałem na ponad 20 różnych kategorii.

Galeria programu

Podczas przeglądania zasobów możemy na bieżąco odsłuchać dzwonki, czy też ustawić sygnał lub wybraną tapetę z poziomu samej aplikacji. Wyjątek stanowią gry i tapety animowane, które przekierowują nas do sklepu Play i dopiero tam można je pobrać. Użytkownik może oznaczać zasoby jako ulubione, aby w przyszłości mieć do nich szybszy, bezpośredni dostęp z dedykowanego menu.

Zedge pozwala również na używanie filtru rodzinnego – w takim wypadku odrzucane są np. wszelkie tapety chociażby nawiązujące do erotyki. Aplikacja niestety nie jest dostępna w języku polskim i chociaż nie wymaga opłat, wyświetla reklamy w różnych miejscach. Zawiera widget pozwalający na szybkie uruchamianie zainstalowanych na urządzeniu gier. Wraz z jej usunięciem, usuwane są również materiały które zostały poprzez nią pobrane. Warto o tym pamiętać aby wcześniej skopiować je w inne miejsce.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.