Zedge Zedge 7.2.2

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zedge to niewielka i darmowa aplikacja, dzięki której szybko znajdziemy ciekawe dzwonki, sygnały powiadomień, gry, oraz tapety dla naszego urządzenia z Androidem. Aplikacja jest niejako katalogiem darmowych zasobów tego typu, w którym możemy szukać interesujących nas plików z podziałem na ponad 20 różnych kategorii.

Podczas przeglądania zasobów możemy na bieżąco odsłuchać dzwonki, czy też ustawić sygnał lub wybraną tapetę z poziomu samej aplikacji. Wyjątek stanowią gry i tapety animowane, które przekierowują nas do sklepu Play i dopiero tam można je pobrać. Użytkownik może oznaczać zasoby jako ulubione, aby w przyszłości mieć do nich szybszy, bezpośredni dostęp z dedykowanego menu.

Zedge pozwala również na używanie filtru rodzinnego – w takim wypadku odrzucane są np. wszelkie tapety chociażby nawiązujące do erotyki. Aplikacja niestety nie jest dostępna w języku polskim i chociaż nie wymaga opłat, wyświetla reklamy w różnych miejscach. Zawiera widget pozwalający na szybkie uruchamianie zainstalowanych na urządzeniu gier. Wraz z jej usunięciem, usuwane są również materiały które zostały poprzez nią pobrane. Warto o tym pamiętać aby wcześniej skopiować je w inne miejsce.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!