Zedge Wallpaper Zedge Wallpaper 3.4.6

Strona główna iOS Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zedge Wallpaper to aplikacja oferująca łatwy i szybki dostęp do znanego portalu Zedge, oferującego ogromne ilości materiałów przydatnych przy nadawaniu indywidualnego wyglądu systemu w naszym urządzeniu mobilnym. W samym portalu znaleźć można zasoby w różnych kategoriach, jednak w tej aplikacji skupiono się na łatwym dostępie do tapet.

W Zedge mamy możliwość przeglądania według kilku kryterium: promowanych, popularnych, najnowszych, według jednej z kilkunastu kategorii (np. muzyka, loga znanych firm, czy kreskówki). Możemy również samemu wprowadzić kryterium, np. podając nazwisko ulubionego piłkarza, modelki czy lubianego zespołu muzycznego.

Domyślnie aplikacja jest przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych, jednak w opcjach jest możliwość wyłączenia filtra rodzinnego. Ponadto jest możliwość dzielenia się naszymi najlepszymi znaleziskami.

Po wybraniu konkretnego obrazka, aplikacja zapisze go do naszego katalogu zdjęć. Choć Zedge nie ma możliwość ustawienia tych obrazów jako tapet, w ustawieniach możemy wyświetlić FAQ instruujące nas krok-po-kroku jak tego dokonać poprzes ustawienia systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!