Zeldopodobne Hack 'n' Slash jest już dostępne na Steamie

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeżeli kiedykolwiek, w trakcie grania marzyliście, by móc zmienić coś w grze, to właśnie znaleźliście tytuł dla siebie. Hack 'n' Slash produkcji Double Fine Productions jest nietypową grą przygodową z elementami logicznymi, która pozwoli wam hakować rozgrywkę. Póki co, tytuł jest w fazie wczesnego dostępu, ale niewątpliwie wart jest zainteresowania.

Czarnoksiężnik zarządził, że wszyscy mieszkańcy mają zostać zamknięci w wiosce, zaś zamkowa zbrojownia ma rozpocząć wytwarzanie broni tak potężnej, iż jedynie strażnicy będą w stanie ją nosić. Każdego, kto spróbuje odnaleźć chochlika i zademonstrować swoją odwagę, spotka niechybna śmierć. Gracz wcieli się w postać, która nie akceptuje nowych praw w swoim świecie i ma zamiar pokazać wszystkim, czym tak na prawdę jest odwaga.

Nasza postać dostanie do dyspozycji hakujący miecz, który pozwoli na zmienianie parametrów świata. Przykładowo, jeżeli uderzymy nim wroga, pojawi się okno pozwalające zmienić dowolnie jego statystyki – można sprawić, że nie będzie mógł się poruszyć, zaatakować nas bądź też nie zobaczy naszej postaci.

Razem z mieczem otrzymamy także magiczne szkiełko, pozwalające postrzegać świat w inny sposób, oraz kapelusz z trzecim okiem. Ten ostatni pomoże bohaterowi dostrzegać to, czego normalnie by nie zauważył.

Możecie na bieżąco obserwować postępy prac nad grą na oficjalnej stronie studia. Osoby zainteresowane mogą ją już teraz nabyć na Steamie w cenie 19,99 euro. Można także zakupić ten tytuł razem ze ścieżką dźwiękową za 22,99 euro.

© dobreprogramy

Komentarze