reklama

Zemana AntiLogger 2.74.204.150

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Zemana AntiLogger to oprogramowanie zabezpieczające, którego celem jest ochrona komputera przed szkodnikami wykradającymi bez wiedzy użytkownika wszelakiego rodzaju poufne dane. Stanowi ono doskonałe uzupełnienie standardowych programów antywirusowych, oferując kompleksową ochronę przed m.in. keyloggerami i innymi pochodnymi komponentami tego typu.

W skład programu wchodzi 5 modułów - Anti-KeyLogger, Anti-ScreenLogger, Anti-WebcamLogger, Anti-ClipboardLogger oraz SystemDefense. Pozwalają one odpowiednio zabezpieczyć komputer przed komponentami, wykradającymi hasła wykorzystywane podczas e-zakupów, korzystania z bankowości elektronicznej, gier online i poczty mailowej, szkodnikami przechwytującymi obraz ekranu i kamerki internetowej, schowka i wieloma innymi, atakującymi rejestr systemu Windows, pamięć fizyczną RAM itp.

Zemana AntiLogger chroni przed kradzieżą danych podawanych przez użytkownika nie tylko przy użyciu fizycznej klawiatury, ale także klawiatury ekranowej. Program działa proaktywnie i nie wymaga aktualizacji baz sygnatur wirusów, zapewniając ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, które z różnych przyczyn dostało się do komputera.

Zemana AntiLogger jest bardzo prosty w użyciu, a jego dużą zaletą jest przyjazny i dostępny w polskiej wersji językowej interfejs graficzny. Po zainstalowaniu integruje się on ze znajdującymi się na komputerze standardowymi programami antywirusowymi, nie wymagając niemalże żadnej konfiguracji. W przypadku pojawienia się jakiegokolwiek alertu użytkownik interweniuje zezwalając lub blokując daną operację. Dostęp do Zemana AntiLoggera zabezpieczony może być przed niepowołanymi osobami hasłem.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
  #155 20.01.2018 23:10

@głupi misiek.86 (niezalogowany): Zgadzam się z miśkiem 86 i przy okazji chciałabym serdecznie podziękować Zemane AntiMalware za dożywotnią licencję.

  #154 15.01.2018 22:54

Syga jak masz mocny komputer który nie dostaje zadyszki od nadmiaru programów i innych dodatków to próbuj . MBAM jak myślę masz jako skaner co jakiś czas do sprawdzania komputera - to Zemana Antilogger działający stale w czasie rzeczywistym może wzmocnić Microsoft Security Essentials , który jak wiadomo działa w czasie rzeczywistym i jest głównym antywirusem Windowsa . Ja mam MSE i Zemana AntiMalware Premium i do tego skaner ESET i ta trójca u mnie jest zgrana .

witek111   13 #153 31.12.2017 14:57

@Syga (niezalogowany): może nie gryzie się praktycznie z nikim i niczym :)

  #152 08.12.2017 16:18

Czy Zemana Antiloger może być zainstalowana na laptopie obok zainstalowanego darmowego MBAM. Dodam, że oprócz tego korzystam na stałe z MSE.

  #151 14.09.2017 10:19

Windows 10 sprawia więcej problemów niż poczciwa i dobra siódemka , którą trudniej zepsuć lub coś źle zrobić i nie stwarza takich problemów jak dziesiątka.

hexenhammer   6 #150 01.08.2017 09:25

Jest pewien problem z Windowsem 10 (innych nie testowałem z tym programem), gdyż muszę wyłączać podstawową funkcję KeyStroke Encryption, ponieważ w przeciwnym razie, nie mogę nic wpisać w Start'cie (by coś szybko wyswzykać), tj. czasem pierwsze 2 znaki wejdą i potem już nic, gdy ta opcja jest włączona.

  #149 26.06.2017 21:26

Czy macie w folderach Windows - Pliki Trace np . ZAM krnl.trace , 42 KB i ZAM Guard krnl.trace , 25 KB ? Pytam się dlatego bo po niby dokładnym odinstalowaniu Zemana Antilogger zostają na dysku C właśnie te pliki .Szukałem informacji w internecie do kogo należą pliki ale na próżno szukać a producent nie podaje . Znalazłem jedną lakoniczną informację ,że są związane z Zemana Antilogger bo ktoś miał problem z odinstalowaniem programu i jego sterownikami . Podczas mojego zapytania chcę wam jednocześnie polecić program - Xvirus Anti/Malware który może być uzupełnieniem do głównego antywirusa . Jest po polsku , przejrzysty , kontabilny z Microsoft i Windows , prosty w obsłudze i działa w czasie rzeczywistym nie zakłócając pracy antywirusa. Można zaznaczyć aby znalezione wirusy dawał do kwarantanny i to daje nam pewność ,że nie usunie nic bez naszej wiedzy .Ponadto dobrze instaluje się i odinstalowuje i nie tak trudno jak czytałem ostatnio o MBAM z którym są różne problemy .

  #148 26.06.2017 08:04

" wystarczy wkleić nowy klucz" ale ,żeby mieć klucz to trzeba pobrać program i zainstalować do otrzymania klucza .Mam zainstalowany program i obawiam się tej nad kładki i ile będzie później odinstalowywania składników instalatora oraz może i namieszania ? ZAL jest jeszcze aktywny ze strony podanej bo pobiera program i go instaluje wg .etapów instalacji do finału .

Zero Ghost   16 #147 12.06.2017 14:42

@Don Pedro.13 (niezalogowany): W przypadku Zemana nie musisz odinstalowywać programu z wcześniejszej promocji ,wystarczy wkleić nowy klucz. Sam tak robię i wszystko działa ,nie musisz czekać do zakończenia wcześniejszego promo ,ostatnio miałem jeszcze na kilkadziesiąt dni ,wkleiłem nowy kluczyk i dostałem na 380 dni.
Te promocje są aktywne zazwyczaj przez kilka dni ,jak się spóźnisz to nie zadziała.
Ta na ZAL już chyba wygasła ,aktywna jest jeszcze na ZAM.
http://www.comss.info/page.php?al=Zemana_AntiMalware_Premium_Free

  #146 09.06.2017 12:00

@Zero Ghost: Jeszcze zostało mi ileś dni darmowego testowania ZAL ale mam pytanie taktyczne . Czy najpierw odinstalować program a następnie pobrać nowy ze strony promocyjnej i wpisać podany klucz na 380 dni ? Pytam się dlatego bo kiedyś zrobiłem podobnie i nic z tego nie wyszło . Już nie pamiętam czy zostałem poinformowany ,że mam go na komputerze i nie mogę zainstalować nowego lub pozostało 17 dni bo tyle mi jeszcze zostało przed odinstalowaniem . Jakoś nie mam szczęścia do instalowania programów promocyjnych lub do dłuższego testowania i większość kończy się rozczarowaniem lub zablokowaniem ,wyłączeniem przez producenta ,błędami , zamuleniem systemu . Szkoda ,że nie można pobrać klucz na już istniejący program ale klucz dłuższy czasowo od obecnego zainstalowanego . Nie przepadam za częstym odinstalowaniem i zainstalowaniem i odinstalowaniem i zainstalowaniem i tak w kółko bo muszę liczyć się z tym ,że może złapię adware ,spyware , coś zostanie z resztek programu w systemie lub popełnię jakieś błędy interpretacyjne szczególnie gdy jest opis po angielsku .Co innego gdy mam pewność gdy inni wcześniej tą pewność sprawdzili praktycznie i niespodzianki mogą być zminimalizowane .

  #145 08.05.2017 11:52

@Zero Ghost: Dzikei za info

Zero Ghost   16 #144 24.04.2017 10:35

Promo na Zemana AntiLogger jest dalej aktywne, po pobraniu softu wystarczy wkleić podany tam kluczyk z licencją na 380 dni :)
http://www.comss.info/page.php?al=Zemana_AntiLogger_Pro

Autor edytował komentarz w dniu: 24.04.2017 10:38
  #143 30.03.2017 09:06

Świetny program praktycznie bezobsługowy i należy do bezpiecznych oraz po polsku . Częste aktualizacje nie muszą być wymuszane gdyż program robi to sam co jakiś czas . Poprawki są na bieżąco przez producenta wprowadzane i nie miałem z nim ważnych problemów . Możesz ustawić skanowanie przy starcie lub na żądanie . W komputerach ochrona Zemana rezydencka i tożsamości powinna być włączona bo program działa i czuwa . W słabszych ,starszych komputerach też może być włączona ale trzeba wziąć pod uwagę inne programy bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym działania . Szczególnie antywirus zużywa dużo pamięci i najwięcej przy rozruchu dlatego u mnie wyłączyłem skanowanie Zemana przy starcie . Długo szukałem konkretnej i jednoznacznej informacji w internecie czy Zemana AntiLogger to anitilogger z dodatkową funkcją antywirusa ( antyspyware ) czy tylko sam antilogger ale w końcu znalazłem . Ogólnie mam słabszy komputer i jestem z Zemana zadowolony i myślę ,że dobrze uzupełnia głównego antywirusa . Większość antywirusów jest pozbawionych lub ubogich w zapobieganiu szkodnikom jak antilogger czy ransomaware i gdy ktoś ma obawy to dodatkowe programy tego typu zainstaluje. Po upływie testowego okresu bezpłatnego kupię Zemana Antilogger jako c.d . Inne programy tego typu to są zbyt skomplikowane ,nadgorliwe , po angielsku , dla bardziej zaawansowanych ,mogą namieszać w systemie lub trzeba wykonywać własne działania np. którą stronę przepuścić a którą zablokować a to wymaga wiedzy i unikania błędów .

witek111   13 #142 18.03.2017 19:41

Oto najnowszy testy AV
https://chart.av-comparatives.org/chart1.php
miłej lektury... :)

  #141 11.03.2017 13:44

@Anonim (niezalogowany): Teraz rozumiem, dzięki ;) Troszki się zdziwiłem, bo poprzednim razem od razu się zaktualizował.

  #140 09.03.2017 19:55

@Anonim (niezalogowany): nie zaktualizował się bo takie aktualizacje nie są od razu, w przeciągu kilku dni sam by się zaktualizował.

  #139 09.03.2017 18:41

Program nie zaktualizował się samodzielnie do najnowszej wersji, musiałem kliknąć żółty pasek jak wcześniej. Mieliście tak samo?

gorgul   2 #138 08.03.2017 10:48

@Don Pedro .13 (niezalogowany): Opis na dobrych programach jest stary i już nieaktualny.

Zemana Antimwalware Free - to skaner coś jak Malwarebytes Free
Zemana Antimalware Premium to Płatna wersja zemany, posiada skaner który wyłapie szkodniki w Twoim systemie + skaner w czasie rzeczywistym czyli skanuje dodatkowo każdy uruchomiony przez Ciebie plik co pozwoli zapobiec infekcji.
Zemana Antilogger Premium to Zemana Antimalware Premium + Ochrona przed keyloggerami.

witek111   13 #137 28.02.2017 10:52

@Don Pedro .13 (niezalogowany): to całkiem sporo wiesz :). Jest tak jak mówisz Antymalware i Antilogger, z czego ten drugi od jakiegoś już czasu ma wbudowany ten pierwszy :). Ten pierwszy czyli Antymalware to sam antywirus, a Antilogger to antywirus+ moduł antykradzieżowy twoich danych -np. zczytawanych z klawiatury przy logowaniu się do bankowości online. To w takim dużym skrócie. Nie sugeruj się opisami i zdjęciami na tym portalu bo tu wszystko jest 100 lat za murzynami.

  #136 26.02.2017 19:13

Nadal nie wiem jednoznacznie gdy czytam a im więcej czytam to mniej wiem . Są dwa płatne - Zemana Malware trial i Zemana Antilogger trial ,więc pytam się czy muszę mieć oba czy wystarczy jeden ? Zemana Malware trial (antimalware) to wiem bo sama nazwa wskazuje i jaki ma zakres działania . Natomiast Z .Antilogger trial jest owiany tajemnicą lub pisze niewiele a nawet mylnie mimo ,że wiem co nazwa wskazuje i opis programu pisze ,że to antilogger .W skład programu wchodzi 5 modułów - Anti-KeyLogger, Anti-ScreenLogger, Anti-WebcamLogger, Anti-ClipboardLogger oraz SystemDefense. . Gdzieś czytałem ,że Zemana Antilogger to ma dwa w jednym tzn.połączenie antywirusa malware z antiloggerem ? Nie rozumiem bo Zemana Antimalware jest nadal produkowany i Zemana Antilogger też ,więc po co są oba skoro powinien być jeden ? Galeria programu płatnego jest inna niż ta na stronie dobre programy a obie są trial i tego samego producenta .Mam zainstalowany Zemana Antilogger na 360 dni wersja testowa ale nadal nie wiem jakie ma funkcje i zakres ? Czy ktoś mi wyjaśni te dwa programy bezpieczeństwa i do czego służą .

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało