Zemana AntiLogger 2.74.204.150

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Zemana AntiLogger to oprogramowanie zabezpieczające, którego celem jest ochrona komputera przed szkodnikami wykradającymi bez wiedzy użytkownika wszelakiego rodzaju poufne dane. Stanowi ono doskonałe uzupełnienie standardowych programów antywirusowych, oferując kompleksową ochronę przed m.in. keyloggerami i innymi pochodnymi komponentami tego typu.

W skład programu wchodzi 5 modułów - Anti-KeyLogger, Anti-ScreenLogger, Anti-WebcamLogger, Anti-ClipboardLogger oraz SystemDefense. Pozwalają one odpowiednio zabezpieczyć komputer przed komponentami, wykradającymi hasła wykorzystywane podczas e-zakupów, korzystania z bankowości elektronicznej, gier online i poczty mailowej, szkodnikami przechwytującymi obraz ekranu i kamerki internetowej, schowka i wieloma innymi, atakującymi rejestr systemu Windows, pamięć fizyczną RAM itp.

Zemana AntiLogger chroni przed kradzieżą danych podawanych przez użytkownika nie tylko przy użyciu fizycznej klawiatury, ale także klawiatury ekranowej. Program działa proaktywnie i nie wymaga aktualizacji baz sygnatur wirusów, zapewniając ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, które z różnych przyczyn dostało się do komputera.

Zemana AntiLogger jest bardzo prosty w użyciu, a jego dużą zaletą jest przyjazny i dostępny w polskiej wersji językowej interfejs graficzny. Po zainstalowaniu integruje się on ze znajdującymi się na komputerze standardowymi programami antywirusowymi, nie wymagając niemalże żadnej konfiguracji. W przypadku pojawienia się jakiegokolwiek alertu użytkownik interweniuje zezwalając lub blokując daną operację. Dostęp do Zemana AntiLoggera zabezpieczony może być przed niepowołanymi osobami hasłem.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Skuteczność, wydajność, stabilność, sprytny w detekcji upartych wirusów, chroni przed Ransomware.
Zużycie RAM bo zazwyczaj ZAM czy ZAL potrafi zużyć aż 500MB RAM bez powodu lub więcej, czasami czas skanu jest dłuższy, problemy z broadcastem steama.
ocena użytkownika

Program bardzo dobry, nadal mam ważną dożywotnią licencję do ZAL, lecz największym minusem jest to, że Zemana nie pozwala znajomym wejść na transmisję steamu by obejrzeć rozgrywkę gdyż znajomi piszą że albo transmisja jest niedostępna, albo odmawia znajomemu dostępu do transmisji, zużycie RAM nadal mi się nie podoba, bo zazwyczaj co każda aktualizacja lub co każdy skan zmusza Zemanę do zużycia aż 500MB RAM lub więcej i to znacznie przypomina zżeracza RAM'U AVG i zazwyczaj skan trwa dłużej niż zakładałem. Producenci powinni popracować nad zużyciem RAM oraz wykluczyć oryginały gier steama z blokowania transmisji dla znajomych.

17.06.2018 09:32 | Recenzja do wersji 2.74.204.150

Komentarze

0 nowych
witek111   13 #158 11.09.2018 18:57

@Joki22 (niezalogowany): Zemana bez zastanowienia

  #157 04.09.2018 16:58

Darmowy MBAM służy jako skaner co jakiś czas a Zemana Antilogger działa w czasie rzeczywistym non stop .Gdyby to był płatny MBAM i Zemana to byłaby inna dyskusja . MBAM płatny z tego co czytam może być jako rezydentny główny program antywirusowy , natomiast Zemana częściej jest instalowany jako dodatkowa linia ochrony do jakiegoś antywirusa . Znam też osoby które mają Zemana jako antywirusa solo i lidera w komputerze . Jest sporo osób które mają Zemana i są zadowoleni jak i osób które mają MBAM i też są zadowoleni ,więc który jest lepszy gdy oba są podobne i porównywalne. Ty podejmujesz decyzję do których zadowolonych chcesz należeć czy do mniejszości narzekającej ale bez praktyki nie będziesz wiedział .Ja ,żeby pogodzić który wybrać wybrałem najpierw jeden przez rok a potem drugi przez drugi rok . Może instalacje będą dalej na zmianę aby nie podejmować trudnej decyzji wyboru z najlepszych a może pozostanę przy jednym z nich .Nie mogę nic więcej powiedzieć bo komputer nadal bez wirusów i starszy ,słabszy komputer nie odczuwał ich obecności tzn. użycie pamięci jak dla tego komputera w normie bez trwałych obciążeń . Ogólnie nie narzekam .

  #156 15.08.2018 11:37

Na co byście postawili: na Zemanę AntiLogger czy na darmowe MBAM?

  #155 20.01.2018 23:10

@głupi misiek.86 (niezalogowany): Zgadzam się z miśkiem 86 i przy okazji chciałabym serdecznie podziękować Zemane AntiMalware za dożywotnią licencję.

  #154 15.01.2018 22:54

Syga jak masz mocny komputer który nie dostaje zadyszki od nadmiaru programów i innych dodatków to próbuj . MBAM jak myślę masz jako skaner co jakiś czas do sprawdzania komputera - to Zemana Antilogger działający stale w czasie rzeczywistym może wzmocnić Microsoft Security Essentials , który jak wiadomo działa w czasie rzeczywistym i jest głównym antywirusem Windowsa . Ja mam MSE i Zemana AntiMalware Premium i do tego skaner ESET i ta trójca u mnie jest zgrana .

witek111   13 #153 31.12.2017 14:57

@Syga (niezalogowany): może nie gryzie się praktycznie z nikim i niczym :)

  #152 08.12.2017 16:18

Czy Zemana Antiloger może być zainstalowana na laptopie obok zainstalowanego darmowego MBAM. Dodam, że oprócz tego korzystam na stałe z MSE.

  #151 14.09.2017 10:19

Windows 10 sprawia więcej problemów niż poczciwa i dobra siódemka , którą trudniej zepsuć lub coś źle zrobić i nie stwarza takich problemów jak dziesiątka.

hexenhammer   6 #150 01.08.2017 09:25

Jest pewien problem z Windowsem 10 (innych nie testowałem z tym programem), gdyż muszę wyłączać podstawową funkcję KeyStroke Encryption, ponieważ w przeciwnym razie, nie mogę nic wpisać w Start'cie (by coś szybko wyswzykać), tj. czasem pierwsze 2 znaki wejdą i potem już nic, gdy ta opcja jest włączona.

  #149 26.06.2017 21:26

Czy macie w folderach Windows - Pliki Trace np . ZAM krnl.trace , 42 KB i ZAM Guard krnl.trace , 25 KB ? Pytam się dlatego bo po niby dokładnym odinstalowaniu Zemana Antilogger zostają na dysku C właśnie te pliki .Szukałem informacji w internecie do kogo należą pliki ale na próżno szukać a producent nie podaje . Znalazłem jedną lakoniczną informację ,że są związane z Zemana Antilogger bo ktoś miał problem z odinstalowaniem programu i jego sterownikami . Podczas mojego zapytania chcę wam jednocześnie polecić program - Xvirus Anti/Malware który może być uzupełnieniem do głównego antywirusa . Jest po polsku , przejrzysty , kontabilny z Microsoft i Windows , prosty w obsłudze i działa w czasie rzeczywistym nie zakłócając pracy antywirusa. Można zaznaczyć aby znalezione wirusy dawał do kwarantanny i to daje nam pewność ,że nie usunie nic bez naszej wiedzy .Ponadto dobrze instaluje się i odinstalowuje i nie tak trudno jak czytałem ostatnio o MBAM z którym są różne problemy .

  #148 26.06.2017 08:04

" wystarczy wkleić nowy klucz" ale ,żeby mieć klucz to trzeba pobrać program i zainstalować do otrzymania klucza .Mam zainstalowany program i obawiam się tej nad kładki i ile będzie później odinstalowywania składników instalatora oraz może i namieszania ? ZAL jest jeszcze aktywny ze strony podanej bo pobiera program i go instaluje wg .etapów instalacji do finału .

Zero Ghost   16 #147 12.06.2017 14:42

@Don Pedro.13 (niezalogowany): W przypadku Zemana nie musisz odinstalowywać programu z wcześniejszej promocji ,wystarczy wkleić nowy klucz. Sam tak robię i wszystko działa ,nie musisz czekać do zakończenia wcześniejszego promo ,ostatnio miałem jeszcze na kilkadziesiąt dni ,wkleiłem nowy kluczyk i dostałem na 380 dni.
Te promocje są aktywne zazwyczaj przez kilka dni ,jak się spóźnisz to nie zadziała.
Ta na ZAL już chyba wygasła ,aktywna jest jeszcze na ZAM.
http://www.comss.info/page.php?al=Zemana_AntiMalware_Premium_Free

  #146 09.06.2017 12:00

@Zero Ghost: Jeszcze zostało mi ileś dni darmowego testowania ZAL ale mam pytanie taktyczne . Czy najpierw odinstalować program a następnie pobrać nowy ze strony promocyjnej i wpisać podany klucz na 380 dni ? Pytam się dlatego bo kiedyś zrobiłem podobnie i nic z tego nie wyszło . Już nie pamiętam czy zostałem poinformowany ,że mam go na komputerze i nie mogę zainstalować nowego lub pozostało 17 dni bo tyle mi jeszcze zostało przed odinstalowaniem . Jakoś nie mam szczęścia do instalowania programów promocyjnych lub do dłuższego testowania i większość kończy się rozczarowaniem lub zablokowaniem ,wyłączeniem przez producenta ,błędami , zamuleniem systemu . Szkoda ,że nie można pobrać klucz na już istniejący program ale klucz dłuższy czasowo od obecnego zainstalowanego . Nie przepadam za częstym odinstalowaniem i zainstalowaniem i odinstalowaniem i zainstalowaniem i tak w kółko bo muszę liczyć się z tym ,że może złapię adware ,spyware , coś zostanie z resztek programu w systemie lub popełnię jakieś błędy interpretacyjne szczególnie gdy jest opis po angielsku .Co innego gdy mam pewność gdy inni wcześniej tą pewność sprawdzili praktycznie i niespodzianki mogą być zminimalizowane .

  #145 08.05.2017 11:52

@Zero Ghost: Dzikei za info

Zero Ghost   16 #144 24.04.2017 10:35

Promo na Zemana AntiLogger jest dalej aktywne, po pobraniu softu wystarczy wkleić podany tam kluczyk z licencją na 380 dni :)
http://www.comss.info/page.php?al=Zemana_AntiLogger_Pro

Autor edytował komentarz w dniu: 24.04.2017 10:38
  #143 30.03.2017 09:06

Świetny program praktycznie bezobsługowy i należy do bezpiecznych oraz po polsku . Częste aktualizacje nie muszą być wymuszane gdyż program robi to sam co jakiś czas . Poprawki są na bieżąco przez producenta wprowadzane i nie miałem z nim ważnych problemów . Możesz ustawić skanowanie przy starcie lub na żądanie . W komputerach ochrona Zemana rezydencka i tożsamości powinna być włączona bo program działa i czuwa . W słabszych ,starszych komputerach też może być włączona ale trzeba wziąć pod uwagę inne programy bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym działania . Szczególnie antywirus zużywa dużo pamięci i najwięcej przy rozruchu dlatego u mnie wyłączyłem skanowanie Zemana przy starcie . Długo szukałem konkretnej i jednoznacznej informacji w internecie czy Zemana AntiLogger to anitilogger z dodatkową funkcją antywirusa ( antyspyware ) czy tylko sam antilogger ale w końcu znalazłem . Ogólnie mam słabszy komputer i jestem z Zemana zadowolony i myślę ,że dobrze uzupełnia głównego antywirusa . Większość antywirusów jest pozbawionych lub ubogich w zapobieganiu szkodnikom jak antilogger czy ransomaware i gdy ktoś ma obawy to dodatkowe programy tego typu zainstaluje. Po upływie testowego okresu bezpłatnego kupię Zemana Antilogger jako c.d . Inne programy tego typu to są zbyt skomplikowane ,nadgorliwe , po angielsku , dla bardziej zaawansowanych ,mogą namieszać w systemie lub trzeba wykonywać własne działania np. którą stronę przepuścić a którą zablokować a to wymaga wiedzy i unikania błędów .

witek111   13 #142 18.03.2017 19:41

Oto najnowszy testy AV
https://chart.av-comparatives.org/chart1.php
miłej lektury... :)

  #141 11.03.2017 13:44

@Anonim (niezalogowany): Teraz rozumiem, dzięki ;) Troszki się zdziwiłem, bo poprzednim razem od razu się zaktualizował.

  #140 09.03.2017 19:55

@Anonim (niezalogowany): nie zaktualizował się bo takie aktualizacje nie są od razu, w przeciągu kilku dni sam by się zaktualizował.

  #139 09.03.2017 18:41

Program nie zaktualizował się samodzielnie do najnowszej wersji, musiałem kliknąć żółty pasek jak wcześniej. Mieliście tak samo?