Zemana AntiLogger 2.74.204.664

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Zemana AntiLogger to oprogramowanie zabezpieczające, którego celem jest ochrona komputera przed szkodnikami wykradającymi bez wiedzy użytkownika wszelakiego rodzaju poufne dane. Stanowi ono doskonałe uzupełnienie standardowych programów antywirusowych, oferując kompleksową ochronę przed m.in. keyloggerami i innymi pochodnymi komponentami tego typu.

W skład programu wchodzi 5 modułów - Anti-KeyLogger, Anti-ScreenLogger, Anti-WebcamLogger, Anti-ClipboardLogger oraz SystemDefense. Pozwalają one odpowiednio zabezpieczyć komputer przed komponentami, wykradającymi hasła wykorzystywane podczas e-zakupów, korzystania z bankowości elektronicznej, gier online i poczty mailowej, szkodnikami przechwytującymi obraz ekranu i kamerki internetowej, schowka i wieloma innymi, atakującymi rejestr systemu Windows, pamięć fizyczną RAM itp.

Zemana AntiLogger chroni przed kradzieżą danych podawanych przez użytkownika nie tylko przy użyciu fizycznej klawiatury, ale także klawiatury ekranowej. Program działa proaktywnie i nie wymaga aktualizacji baz sygnatur wirusów, zapewniając ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, które z różnych przyczyn dostało się do komputera.

Zemana AntiLogger jest bardzo prosty w użyciu, a jego dużą zaletą jest przyjazny i dostępny w polskiej wersji językowej interfejs graficzny. Po zainstalowaniu integruje się on ze znajdującymi się na komputerze standardowymi programami antywirusowymi, nie wymagając niemalże żadnej konfiguracji. W przypadku pojawienia się jakiegokolwiek alertu użytkownik interweniuje zezwalając lub blokując daną operację. Dostęp do Zemana AntiLoggera zabezpieczony może być przed niepowołanymi osobami hasłem.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Skuteczność, wydajność, stabilność, sprytny w detekcji upartych wirusów, chroni przed Ransomware.
Zużycie RAM bo zazwyczaj ZAM czy ZAL potrafi zużyć aż 500MB RAM bez powodu lub więcej, czasami czas skanu jest dłuższy, problemy z broadcastem steama.
ocena użytkownika
17.06.2018 09:32 • Recenzja do wersji 2.74.204.150

Program bardzo dobry, nadal mam ważną dożywotnią licencję do ZAL, lecz największym minusem jest to, że Zemana nie pozwala znajomym wejść na transmisję steamu by obejrzeć rozgrywkę gdyż znajomi piszą że albo transmisja jest niedostępna, albo odmawia znajomemu dostępu do transmisji, zużycie RAM nadal mi się nie podoba, bo zazwyczaj co każda aktualizacja lub co każdy skan zmusza Zemanę do zużycia aż 500MB RAM lub więcej i to znacznie przypomina zżeracza RAM'U AVG i zazwyczaj skan trwa dłużej niż zakładałem. Producenci powinni popracować nad zużyciem RAM oraz wykluczyć oryginały gier steama z blokowania transmisji dla znajomych.