ZenFocus 2.0.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ZenFocus to niewielka aplikacja do odmierzania czasu potrzebnego na wykonanie rozmaitych czynności w codziennej pracy i w domu.

Zajęci obowiązkami niekiedy bardzo rzadko spoglądamy na zegarek, a przecież na każdą godzinę pracy przed monitorem przypada kwadrans przerwy. Chcąc lepiej kontrolować czas spędzony przy biurowym komputerze, warto zrobić użytek z ZenFocus, które pozwoli określić, ile minut powinniśmy wykonywać dane zadanie, a kiedy warto wstać z fotela, by zrobić sobie przerwę na kawę czy też krótki spacer.

ZenFocus nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika, oferując możliwość skorzystania z intuicyjnego kreatora. Dzięki niemu określamy długość poszczególnych faz (praca, krótkie i długie przerwy) i powiadomienia dźwiękowe, a następnie uruchomić tak przygotowany tryb działania.

Aplikacja może działać na dużym ekranie (jeśli np. ma być wyświetlana na jednym monitorze w pokoju, gdzie pracuje kilka osób) lub wyświetlać potrzebne informacje w trybie kompaktowym. ZenFocus można także zminimalizować do paska zadań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!