r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zend Server w wersji finalnej

Strona główna Aktualności

Firma Zend Technologies poinformowała o wydaniu finalnej wersji Zend Servera oraz jego bezpłatnej edycji Zend Server Community Edition.

Są to pakiety bazujące na produkcie dostępnym wcześniej pod nazwą Zend Core, zapewniające kompletne, zoptymalizowane i niezawodne środowisko do hostingu aplikacji PHP pod zarówno Linuksem, jak i Windows (Server). Instalacja całej platformy, w odróżnieniu od ręcznej instalacji i konfiguracji serwera WWW obsługującego PHP przebiega w sposób wyjątkowo szybki i prosty, pakiet wzbogacony został dodatkowo o szereg autorskich mechanizmów Zenda optymalizujących działanie skryptów PHP, jak również o webową konsolę do zarządzania oraz system prostych aktualizacji środowiska. Zestaw stanowi szczególnie atrakcyjną propozycję dla wszystkich zainteresowanych bezproblemowym hostingiem aplikacji PHP w środowisku Windows, gdzie dotychczas trzeba było się nieco nagimnastykować, by skonfigurować serwer który obsłużyłby coś więcej niż phpinfo() pod większym obciążeniem.

Więcej informacji na temat Zend Server można uzyskać na stronie producenta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.