r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zend Studio 5.0 już jest!

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Zend Technologies udostępniła oficjalnie finalną, najnowszą, 5. edycję Zend Studio - wieloplatformowego narzędzia będącego jednym z najlepszych środowisk IDE dla programistów PHP.

w najnowszej wersji zaimplementowano wiele nowych możliwości, proponowanych przez użytkowników. Najważniejsze nowości w wersji 5 to wsparcie dla Web Services, integracja z systemem kontroli wersji Subversion, zwijanie kodu pozwalające na lepszą orientację w dużych plikach, narzędzie "Go to PHP Resource" pozwalające na szybkie przejście do dowolnego zasobu w projekcie, wsparcie dla protokołu FTP over SSL, integracja z przeglądarką Internet Explorer oraz uzupełnianie kodu w zagnieżdżonych strukturach danych. Pełną listę nowości i zmian można znaleźć na stronie producenta.

Wersję testową najnowszego Zend Studio pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Tworzenie stron internetowych

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.