r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zend Studio Neon w publicznej becie

Strona główna Aktualności

Firma Zend opublikowała pierwszą wersję beta nowej wersji środowiska programistycznego o kodowej nazwie Neon. Nowe Zend Studio powstało w oparciu o technologie stosowane w obecnej wersji Zend Studio oraz w projekcie Eclipse PHP Developers Tools (PDT). Zend Studio Neon to niezwykle zaawansowane technologicznie środowisko PHP korzystające w pełni z bogatych funkcji Zend Studio oraz technologii wtyczek i obsługi wielu języków projektu Eclipse.

Zend Studio Neon będzie dołączany do każdej licencji Zend Studio. Użytkownicy posiadający wykupiony pakiet wsparcia będą mogli pobrać Zend Studio Neon za darmo.

W związku z wydaniem wersji beta środowiska programistycznego Zend Neon, firma Zend oferuje 15 % rabat na Zend Studio Professional - promocja trwa do 15 listopada 2007. Więcej informacji na temat promocji uzyskać można na stronie dystrybutora produktów Zend, firmy MS-G.

Wersję beta Zend Studio Neon pobrać można ze strony producenta (Windows, Linux, Mac OS).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.