Zenek Zombie na weekend ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy grę Zenek Zombie, polskiego autorstwa platformówkę z elementami gry przygodowej oraz RPG.

Gracz wciela się w postać tytułowego Zenka poszukującego porwanej żony. Wędrując przez świat pełen grozy, zasadzek i nieprzyjaciół stara się on zebrać jak największą ilość diamentów i monet. Posłużą mu one w czasie późniejszym jako środek płatniczy w napotkanych punktach handlowych, a bez dodatkowej regeneracji sił Zenek z pewnością nie będzie w stanie uwolnić swojej ukochanej ;-).

Być może gra nie powala oprawą audiowizualną, ale trzeba przyznać, że posiada swój specyficzny klimacik. Ponadto, jest to polska produkcja, co w dużym stopniu ułatwia i uprzyjemnia zabawę. Dialogi zastosowane pomiędzy bohaterem, a napotkanymi osobami są czasami zabawne i dobrze komponują się z ogólnym, sympatycznym klimatem gry dostarczając sporą dawkę dobrej zabawy.

Grę Zenek Zombie można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto, wszystkich zainteresowanych dalszymi losami vortalowego Pirata zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć na czym Pirat i jego Papuga spędzają swój wolny czas ;-).

© dobreprogramy

Komentarze